Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 90. to się nie powtórzy! | Szczecin

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – 90. to się nie powtórzy! | Koszalin

4 sierpnia 2024, Niedziela

Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego

Piastowska 7, Koszalin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Lata 90. to fantastyczny czas dla muzyki. Dziewiczy wówczas teren zapełniony został pięknymi piosenkami, które zagościły w naszych duszach. Pod wpływem tych melodii uwalniają się dawno schowane emocje, nasiąknięte beztroską, młodzieńczością i najlepszymi wspomnieniami.

Varius Manx króluje na polskich parkietach od lat 90. Wszyscy tańczyliśmy w tamtym czasie do takich piosenek jak „Ruchome piaski”, „Kiedy mnie malujesz” czy „Wolne ptaki”.

Po świętowaniu swojego jubileuszu 30-lecia zespół postanowił zebrać esencję swojej twórczości i przenieść nas z powrotem do lat 90. Podczas koncertów czekają na nas niesamowite niespodzianki i doznania.

Zarezerwuj bilet na koncerty Varius Manx, bo „to się nie powtórzy”!Regulamin wydarzenia dostępny tutaj.

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – 90. to się nie powtórzy! | Koszalin | 4 sierpnia 2024, Niedziela, Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →