TAMA: KOROLOVA

TAMA: KOROLOVA

21 września 2024, Sobota

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

ʟɪɴᴇ-ᴜᴘ:

♦KOROLOVA

♦TBA

♦TBA

ʙɪʟᴇᴛʏ:

>>> PO WYPRZEDANIU PULI EARLY BIRDS DO SPRZEDAŻY TRAIF PULA STANDARD <<<

 

Korolova to pochodząca z Ukrainy DJ-ka i producentka. Jej utwory są wydawane w najlepszych światowych wytwórniach AFTR:HRS, Get Physical, Zehn i zdobywają najwyższe pozycje na Beatporcie.

 

Jej debiutancki utwór jako Korolova – Time Again z Janem Blomqvistem i remiks Get Down od Tube & Berger trafiły do TOP 20 najlepszych utworów Melodic Techno i zgromadziły setki tysięcy wyświetleń w serwisach streamingowych.

 

Korolova znalazła się w pierwszej pięćdziesiątce najbardziej popularnych producentów na Beatporcie w Melodic Techno, gdy od jej pierwszego wydania minęły zaledwie trzy miesiące.

 

Utwory artystki grali i supportowali najlepsi DJ-e świata: Tiesto, Pete Tong, Nora En Pure i wielu innych, a jej mixy na żywo na YouTube gromadzą miliony wyświetleń.

TAMA: KOROLOVA | 21 września 2024, Sobota, Tama

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →