ROPE SECT + SCHRÖTTERSBURG + BLACK MYNAH | WARSZAWA | HYDROZAGADKA

ROPE SECT + SCHRÖTTERSBURG + BLACK MYNAH | WARSZAWA | HYDROZAGADKA

24 sierpnia 2024, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Rope Sect + Schröttersburg + Black Mynah
Disco Hospital Booking z przyjemnością zaprasza na koncert zespołu Rope Sect w mocnym towarzystwie Schröttersburg i Black Mynah. Rope Sect to tajemnica. Tajemnica i mrok. Z tak dobranych składników powstają znakomite piosenki, których styl balansuje między post punkiem, zimną falą a gotykiem czy może nawet popularnym ostatnio hasłem deathrock. Zespół nie gra zbyt często, więc będzie to jedna z nielicznych okazji by doświadczyć tych wyjątkowych dźwięków na żywo.

Hydrozagadka 24.08.2024 , start 18:00
bilety:
– 80zł przedsprzedaż GoOut,
– 100zł w dniu koncertu (gotówka na bramce)
Rope Sect, niemiecki zespół, który zaistniał w szerokiej świadomości fanów muzyki gitarowej w 2017 roku za sprawą debiutanckiej „Parsonae Ingratae” wydanej w na wskroś metalowej wytwórni Iron Bonehead. Fakt ten doskonale obrazuje wyjątkowość Rope Sect. Właściwie każdy wydany materiał to intrygująca podróż w krainę mroku. Muzyka jaką tworzy Rope Sect jest jak zimna listopadowa mgła, otacza, otula i nie daje nadziei.
Zespół pracuję nad nową dużą płytą, która prawdopodobnie zostanie wydana przed datą koncertu.

Schröttersburg, trans, rytm, rytuał upadającego miasta, tak sam zespół określa muzykę, którą tworzy. Istnieją od ponad dekady i od wydanej w 2015 roku płyty „Krew” przeszli bardzo długą drogę od post punka, new wave do muzyki pełnej transu, ciężaru i hałasu. Wieść niesie, że ich koncerty są doświadczeniem, które zapada w pamięć, a najnowszy materiał zespołu „Kosmogonia” dopiero na żywo pokazuje swoje pełne oblicze.

Black Mynah, to projekt Joanny Kucharskiej, basistki i wokalistki znanej m.in. z Lonker See i Kiev Office. Muzykę zespołu można określić jako melodyjne i melancholijne, osobiste piosenki z przesterowanym basem. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem, który ma być gotowy w drugiej połowie tego roku.
Do zobaczenia!
Plakat przygotowany przez Sarsa (Furia, WTZ)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →