Fot: Piotr Tarasewicz

Wybuchowe „No” w wykonaniu Dawida Podsiadły ze Stadionu Narodowego


21 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Wybuchowe i to dosłownie. Sprawdźcie sami najnowsze nagranie Dawida Podsiadły z legendarnego koncertu na Stadionie Narodowym. Tym razem artysta podzielił się spektakularnym wykonaniem utworu No.

Dawid Podsiadło i jego legendarny występ na Stadionie Narodowym

Na kanale YouTube Dawida Podsiadły pojawiło się kolejne video, upamiętniające największe polskie wydarzenie muzyczne w historii, czyli jego wyprzedany koncert z 29 września 2019, który artysta razem z Taco Hemingwayem zagrał na płycie stadionu PGE Narodowy. Zresztą wielkość i rangę tego wydarzenia, a także towarzyszące mu emocje pełne ogromnej ekscytacji, czuć w każdym nagraniu z tamtego wieczoru. Czy to Nieznajomym, czy W dobrą stronę, czy najnowszym No.

Dawid Podsiadło – Nieznajomy (na żywo z PGE Narodowego, 28.09.2019)

Dawid Podsiadło i eksplodujące No z koncertu na PGE

Singiel z debiutanckiego albumu Dawida przeszedł już przez lata koncertowania sporą ewolucję, a regularni bywalcy koncertów artysty z pewnością znają już wiele odsłon No. Jednak takiej z pewnością jeszcze nie znacie (o ile nie byliście na Narodowym), bowiem to, jak Dawid z zespołem wykonał ten utwór na PGE nie jest już kwestią samej aranżacji, a właśnie wspomnianej energii, której nie dało się stworzyć nigdzie indziej niż właśnie tego wieczoru i w tym miejscu.

Elektryzująca wersja No ze Stadionu Narodowego brzmi i wygląda niczym tykająca bomba. Co ciekawe, co jakiś czas faktycznie eksploduje w najbardziej dosłownym tego słowa znaczeniu. Niespodzianką jest też fakt, że możemy tu również zobaczyć Dawida grającego na puzonie. Zobaczcie, jak artyście udało się porwać tłum ponad 60 tysięcy ludzi do szalonej zabawy!

Dawid Podsiadło – koncerty na stadionach ponownie przełożone

No dobrze. Było miło, więc teraz dla równowagi czas na nieco mniej optymistyczne informacje. Trudno bowiem ukryć fakt, że udostępnione przez Dawida nowe nagranie z największego koncertu, jaki zagrał w życiu, jest pewnego rodzaju nagrodą pocieszenia dla wszystkich, którzy ze zniecierpliwieniem wyczekują jego kolejnych stadionowych występów.

Może nie wszyscy to pamiętają, bowiem przez zlewające się w jedność kolejne lockdowny, moment, w którym artysta ogłosił trzy dodatkowe koncerty stadionowe zdaje się być zdecydowanie bardziej odległy w czasie niż rzeczywiście był. Fakty są jednak następujące: Dawid Podsiadło planował wrócić na stadiony w 2020 roku i zagrać w Gdańsku (Stadion Energa), Wrocławiu (Stadion Wrocław) i Chorzowie (Stadion Śląski – jeszcze większy niż PGE Narodowy).

Dawid Podsiadło No Narodowy koncerty Stadion
Dawid Podsiadło – PGE Narodowy, fot. Damian Kramski

Pandemia szybko jednak zweryfikowała te ambitne plany muzyka, który swoją stadionową mini trasę koncertową przełożył na czerwiec 2021. Wiemy jednak, że wizja ta wciąż pozostaje nierealna, a tej wiosny nie zobaczymy Dawida ponownie na stadionach. Nowe terminy tych koncertów to:

  • Stadion Gdańsk – 4 września 2021
  • Stadion Wrocław – 18 września 2021
  • Stadion Śląski – 25 września 2021
Dawid Podsiadło No Narodowy koncerty Stadion
Dawid Podsiadło – koncerty stadionowe

Dodatkowo w oświadczeniu organizatora czytamy:

Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach. Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy dadzą znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy – jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód.

Jeśli nie chcecie przegapić takich wrażeń i emocji, jak te bijące z nagrania No – nie może Was zabraknąć na wrześniowych koncertach Dawida!

Wybuchowe i to dosłownie. Sprawdźcie sami najnowsze nagranie Dawida Podsiadły z legendarnego koncertu na Stadionie Narodowym. Tym razem artysta podzielił się spektakularnym wykonaniem utworu No. Dawid Podsiadło i jego legendarny występ na Stadionie Narodowym Na kanale YouTube Dawida Podsiadły pojawiło się kolejne video, upamiętniające największe polskie wydarzenie muzyczne w historii, czyli jego wyprzedany koncert z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.