Dawid Podsiadło potwierdza daty stadionowych koncertów!


18 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Ile osób mieści się na stadionie? Ile osób będzie mogło wejść na koncert odbywający się na stadionie? Jakie będą zasady podczas takich wydarzeń? Wkrótce się przekonamy, czy czerwcowy powrót Dawida Podsiadły faktycznie wypali.

Reklama

Dawid Podsiadło – jeszcze trochę cierpliwości

Akurat kiedy artysta zaczął się rozkręcać, dojechało. Pandemia przykręciła śrubę, liczba zakażonych drastycznie wzrosła i tyle – z pięknych koncertowych planów. Po pierwszym stadionie – choć dzielonym z Taco Hemingwayem – było wiadomo, że przyjdą kolejne, całkowicie samodzielne. Gdański, Śląski, Wrocławski: największe koncertowe areny stanęły otworem przed Dawidem Podsiadło i tylko czekały, aż… Właściwie, to czekają nadal, bo planowane na zeszłe lato występy przecież się nie odbyły. Jak nie w tamtym roku, to w tym. Jest nadzieja, że już wkrótce artysta stanie na scenie i da koncert z prawdziwego zdarzenia. Taki z udziałem fanów, przed prawdziwą publicznością. Liczną – jak to na stadionie.

Dawid Podsiadło – Nieznajomy (na żywo z PGE Narodowego, 28.09.2019)

Dawid Podsiadło – byle do czerwca

Koncerty stadionowe zostały przełożone, a w międzyczasie artysta zdołał wystartować z projektem Leśna Muzyka. Parę występów z akustycznej trasy odbyło się w warunkach standardowych, kilka późniejszych z powodów bezpieczeństwa, podzielono na dwa i nieznacznie skrócono. Niestety Leśnej Muzyki nie udało się dograć do końca i tak fani Dawida Podsiadły sobie czekają. Na social mediach muzyka pojawiła się jednak wiadomość – bardzo enigmatyczna, jak to ma zresztą w zwyczaju – o nowych datach czterech „stadionów”.

Dawid Podsiadło
źródło: Facebook/Dawid Podsiadło

Trzymam kciuki, żeby artyście udało się wrócić, a fani doczekali się swoich wymarzonych koncertów. Bilety na występy Podsiadły schodzą, jak ciepłe bułeczki, więc dla wielu jego słuchaczy, będzie to z pewnością pierwsze spotkanie z jego muzyką na żywo. Oby energia stadionowych występów powtórzyła sukces Małomiasteczkowej Trasy, no i wynagrodziła roczne oczekiwanie. Miejmy nadzieję – widzimy się w czerwcu!

zdjęcie główne: fot. Bartek Kucz Kuczkowski

Ile osób mieści się na stadionie? Ile osób będzie mogło wejść na koncert odbywający się na stadionie? Jakie będą zasady podczas takich wydarzeń? Wkrótce się przekonamy, czy czerwcowy powrót Dawida Podsiadły faktycznie wypali. Dawid Podsiadło – jeszcze trochę cierpliwości Akurat kiedy artysta zaczął się rozkręcać, dojechało. Pandemia przykręciła śrubę, liczba zakażonych drastycznie wzrosła i tyle […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.