Rok temu Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrali na Narodowym. Zobaczcie nowe nagranie z koncertu


29 września 2020

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło udostępnił nagranie, w którym wykonuje utwór W Dobrą Stronę, podczas koncertu na Stadionie Narodowym, który odbył się 28 września 2019 roku. Zobaczcie.

Tym wydarzeniem żyła w ubiegłym roku cała Polska. Dwóch rodzimych artystów – Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali wspólny koncert na PGE Narodowym w Warszawie. To duże osiągnięcie, zważywszy na to, że dotąd nie ta sztuka nie udała się wcześniej żadnemu polskiemu artyście.

Minął rok od koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a na Stadionie Narodowym

Po wydarzeniu do sieci trafiły nagrania, w których mogliśmy zobaczyć kulisy tego ogromnego przedsięwzięcia, a także wykonanie utworu Nieznajomy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym, 28.09.2019

Dawid Podsiadło – Nieznajomy (na żywo z PGE Narodowego, 28.09.2019)

Wczoraj, z okazji rocznicy koncertu, pojawiło się kolejne nagranie. Tym razem możemy posłuchać utworu W Dobrą Stronę, na żywo z Narodowego. Zobaczcie:

Dawid Podsiadło – W Dobrą Stronę (na żywo z PGE Narodowego, 28.09.2019)

Dawid Podsiadło, po sukcesie koncertu na Narodowym, ogłosił kolejne, już samodzielne koncerty stadionowe w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie. Zaplanowane na czerwiec wydarzenia, musiały jednak zostać przełożone i odbędą się w 2021 roku.

  • 5 czerwca 2021 – Stadion Energa Gdańsk
  • 12 czerwca 2021 – Stadion Śląski, Chorzów
  • 19 czerwca – 2021 – Stadion Wrocław

Dawid Podsiadło udostępnił nagranie, w którym wykonuje utwór W Dobrą Stronę, podczas koncertu na Stadionie Narodowym, który odbył się 28 września 2019 roku. Zobaczcie. Tym wydarzeniem żyła w ubiegłym roku cała Polska. Dwóch rodzimych artystów – Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali wspólny koncert na PGE Narodowym w Warszawie. To duże osiągnięcie, zważywszy na to, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.