kadr ze zwiastuna

“Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” z kolejnym zwiastunem. Premiera serialu coraz bliżej


23 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Twórcy serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy opublikowali kolejny zwiastun. Seria już wkrótce zadebiutuje na Amazon Prime Video.

Amazon szykuje się do podróży po Śródziemiu

Już za niecałe dwa tygodnie, dokładnie w piątek, 2 września, pojawi się wyczekiwany przez powrót do Śródziemia. Serial The Lord of the Rings: The Rings of Power pojawi się w serwisie Amazon Prime Video. Z tej okazji w sieci ukazał się kolejny zwiastun Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy. W niemal trzyminutowym materiale twórcy pokazali, jak wygląda Tolkienowski świat w interpretacji Amazona.

Zobacz: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy mógł nie powstać. Amazon miał wiele innych pomysłów

The Lord of the Rings: The Rings of Power po raz pierwszy przenosi na ekrany heroiczne legendy z Drugiej Ery w historii Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena.

Rozpoczynając się w czasach względnego pokoju, seria śledzi zespół bohaterów, zarówno znanych, jak i nowych, którzy stawiają czoła długo obawianemu ponownemu pojawieniu się zła w Śródziemiu. Od najmroczniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy elfiej stolicy Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru, aż po najdalsze krańce mapy, te królestwa i postacie wyryją dziedzictwo, które będzie żyło długo po ich odejściu

– czytamy w opisie zwiastuna.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – oficjalny zwiastun

Przeczytaj także: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Amazon udostępnił nowe zdjęcia z serialu

Wśród dobrze znanych postaci dla fanów uniwersum Lord of the Rings znajdują się na pewno Elrond, Galadriela czy Isildur. Wcielą się w nich kolejno: Robert Aramayo, Morydd Clark oraz Maxim Baldry. W obsadzie seriali znaleźli się także chociażby Owain Arthur, Markella Kavenagh i Ismael Cruz Cordova.

Twórcy serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy opublikowali kolejny zwiastun. Seria już wkrótce zadebiutuje na Amazon Prime Video. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Amazon szykuje się do podróży po Śródziemiu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →