kadr ze zwiastuna

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” z kolejnym zwiastunem. Premiera serialu coraz bliżej


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Twórcy serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy opublikowali kolejny zwiastun. Seria już wkrótce zadebiutuje na Amazon Prime Video.

Amazon szykuje się do podróży po Śródziemiu

Już za niecałe dwa tygodnie, dokładnie w piątek, 2 września, pojawi się wyczekiwany przez powrót do Śródziemia. Serial The Lord of the Rings: The Rings of Power pojawi się w serwisie Amazon Prime Video. Z tej okazji w sieci ukazał się kolejny zwiastun Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy. W niemal trzyminutowym materiale twórcy pokazali, jak wygląda Tolkienowski świat w interpretacji Amazona.

Zobacz: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy mógł nie powstać. Amazon miał wiele innych pomysłów

The Lord of the Rings: The Rings of Power po raz pierwszy przenosi na ekrany heroiczne legendy z Drugiej Ery w historii Śródziemia. Akcja tego epickiego dramatu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena.

Rozpoczynając się w czasach względnego pokoju, seria śledzi zespół bohaterów, zarówno znanych, jak i nowych, którzy stawiają czoła długo obawianemu ponownemu pojawieniu się zła w Śródziemiu. Od najmroczniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy elfiej stolicy Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru, aż po najdalsze krańce mapy, te królestwa i postacie wyryją dziedzictwo, które będzie żyło długo po ich odejściu

– czytamy w opisie zwiastuna.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – oficjalny zwiastun

Przeczytaj także: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Amazon udostępnił nowe zdjęcia z serialu

Wśród dobrze znanych postaci dla fanów uniwersum Lord of the Rings znajdują się na pewno Elrond, Galadriela czy Isildur. Wcielą się w nich kolejno: Robert Aramayo, Morydd Clark oraz Maxim Baldry. W obsadzie seriali znaleźli się także chociażby Owain Arthur, Markella Kavenagh i Ismael Cruz Cordova.

Twórcy serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy opublikowali kolejny zwiastun. Seria już wkrótce zadebiutuje na Amazon Prime Video. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →