Amazon Studios

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: Amazon udostępnił nowe zdjęcia z serialu


10 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Na łamach Vanity Fair ukazały się nowe zdjęcia z serialu, przedstawiające bohaterów.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – jest na co czekać

Tak jak już wspominałem we wstępie, serialowy Władca Pierścieni jest jedną najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Fani na całym świecie z pewnością nie mogą się już doczekać powrotu do Śródziemia, nawet jeśli nie są zbyt pozytywnie nastawieni do niektórych decyzji twórców. Warto tu przypomnieć, że Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy wprowadzi chociażby nową postać – Carine, siostrę Isildura, która w twórczości Tolkiena po prostu nie istniała. Świat seriali rządzi się jednak innymi prawami niż książkowy, a na ostateczne efekty jeszcze troszkę musimy zaczekać.

Po ubiegłotygodniowym i bardzo intensywnym ataku plakatami dedykowanymi wielu postaciom, Amazon tym razem poczęstował nas nieco szerszym spojrzeniem na najdroższy serial w historii. Na zdjęciach zobaczymy chociażby młodsze wersje Galadrieli czy Elronda, ale również nowe postacie.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: Amazon udostępnił nowe zdjęcia z serialu
fot. Amazon Studios
„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: Amazon udostępnił nowe zdjęcia z serialu
fot. Amazon Studios
„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: Amazon udostępnił nowe zdjęcia z serialu
fot. Amazon Studios

Więcej zdjęć oraz materiałów zza kulis znajdziecie na stronie Vanity Fair.

Kiedy kolejna podróż do Śródziemia?

Twórcy zabiorą nas do Drugiej Ery Śródziemia, a więc cofniemy się o kilka tysięcy lat wstecz w stosunku do wydarzeń, które już doskonale znamy. Druga Era przypada na czasy założenia królestwa Númenoru oraz wykucia Pierścieni Władzy przez Celebrimbora i Jedynego Pierścienia przez Saurona. Oficjalny opis fabuły mówi o grupie bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z powracającym do Śródziemia złem.

W obsadzie serialu znaleźli się chociażby znani nam z Gry o Tron Robert Aramayo (który zagra Erlonda) czy Joseph Mawle, zaś w roli Galadrieli zobaczymy Morfydd Clark. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy trafi na Amazon Prime Video 2 września 2022 roku. Ptaszki ćwierkają, że w nocy z niedzieli na poniedziałek doczekamy się także zwiastuna. Bądźcie czujni.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Na łamach Vanity Fair ukazały się nowe zdjęcia z serialu, przedstawiające bohaterów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →