kadr ze zwiastuna serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” z nowym, pełnym zwiastunem. Jest dobrze


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

W Internecie zadebiutował nowy, długi zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Do premiery produkcji zostały mniej niż dwa miesiące.

Czas na nową przygodę

No i jest, zgodnie z ubiegłotygodniowymi wyciekami. Otrzymaliśmy właśnie nowy zwiastun serialowego Władcy Pierścieni. Amazon odpala machinę marketingową promujący nowy serial. W tym tygodniu dostaliśmy również zakulisowe zdjęcia przedstawiające prace nad jedną z najtrudniejszych i najbardziej intensywnych do nakręcenia scen, w której uwięzieni na prowizorycznej tratwie Galadriela i Halbrand zmagają się ze sztormem. Następnie otrzymaliśmy garść fotosów przybliżających Númenorejczyków, w tym również Isildura i Elendila.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” na nowym, pełnym zwiastunie. Jest dobrze
fot. Ben Rothstein / Prime Video

W końcu przyszła również pora na długo wyczekiwany, pełny zwiastun. Akcja serialu produkcji Amazon Studios została umiejscowiona w Drugiej Erze Śródziemia, a więc na tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Widzowie zostaną przeniesieni do czasów, gdy powstały wielkie moce, królestwa rosły do ​​chwały i popadały w ruinę, wątpliwi bohaterowie byli poddawani próbom, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, groził, że pokryje świat ciemnością. Poczynając od czasów względnego spokoju, serial podąża za gronem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które konfrontują się ze złem, jakie zawitało do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów – Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru i najdalsze zakątki mapy – te krainy i ci bohaterowie będą tworzyć spuścizny, które przetrwają długo po ich odejściu. W produkcji wystąpią chociażby znani nam z Gry o Tron Robert Aramayo (jako młody Elrond) czy Joseph Mawle, zaś w roli młodej Galadrieli zobaczymy Morfydd Clark. Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje już 2 września na Amazon Prime Video.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – zobacz zwiastun

W Internecie zadebiutował nowy, długi zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Do premiery produkcji zostały mniej niż dwa miesiące. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Czas na nową przygodę No i jest, zgodnie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →