kadr z serialu: „Władca pierścieni: Pierścienie władzy"

„Władca Pierścieni” – Amazon planuje długą przygodę z serialem


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy po długim oczekiwaniu jeszcze w tym roku trafi na streamingi. Ile sezonów rozrywki przewidują twórcy?

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – dyspozycja lepsza niż w Grze o tron?

Serial Amazona jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji serialowych tego roku. Wyszedł już czwarty sezon Stranger Things, więc w stawce pozostało ledwie kilka tak dużych premier. Oczywiście wśród nich jest Ród Smoka, czyli bezpośredni konkurent nowego Władcy Pierścieni. Mimo że twórcy zarzekają się, że ich produkcje nie będą ze sobą rywalizować, to nie da się ukryć, że walczą o ten sam target. Prequel Gry o tron wyjdzie niecałe dwa tygodnie szybciej od serialowej ekranizacji LOTRA, lecz czy zapewnia mu to przewagę? Żadnej.

Fani oczywiście wrócą, ale wciąż są rozczarowani finałowym (…i paroma wcześniejszymi) sezonem GoT, natomiast Władca zaczyna z czystą kartą. Powiedzmy, bo kwestia wyglądu czy pochodzenia niektórych bohaterów również zdążyła wzbudzić kontrowersje.

Showrunnerzy serialu są tak pewni sukcesu, że zaplanowali już kilka kolejnych sezonów. W tym również ten finałowy.

Przeczytaj: Władca Pierścieni zmierza na urządzenia mobilne. Powstaje nowa gra w uniwersum J.R.R. Tolkiena

Władca Pierścieni pierścienie władzy amazon
kadr z serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy

Co najmniej pięć sezonów

Serialowy Władca Pierścieni to materiał na minimum pięć sezonów, czyli jakieś pięćdziesiąt godzin. Zapowiada się to na długą i ekscytującą podróż do Śródziemia.

Wiemy nawet, jakie będzie finałowe ujęcia ostatniego odcinka. Prawa, które wykupił Amazon, obejmują pięćdziesiąt godzin serialu. Oni wiedzieli od początku, jaki jest rozmiar tego płótna – to wielka historia z wyraźnym początkiem, środkiem i końcem. Są rzeczy w pierwszym sezonie, które będą rezonować dopiero w piątym.

– powiedział  J.D Payne, jeden z showrunnerów serialu w rozmowie z magazynem „Empire”

Serial ukaże się na Amazon Prime Video 2 września bieżącego roku. Będziecie oglądać?

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy po długim oczekiwaniu jeszcze w tym roku trafi na streamingi. Ile sezonów rozrywki przewidują twórcy? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – dyspozycja lepsza niż […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →