fot. New Line Cinema

„Władca Pierścieni” zmierza na urządzenia mobilne. Powstaje nowa gra w uniwersum J.R.R. Tolkiena

Podziel się newsem:

Electronic Arts właśnie zapowiedziało nową produkcję. Już wkrótce gracze mobilni będą mogli sięgnąć po The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth.

Władca Pierścieni wraca do cyfrowego świata za sprawą Electronic Arts

Serwis PPE donosi o najnowszych planach EA. Jak podaje portal, firma z Kalifornii pracuje właśnie nad grą mobilną w uniwersum stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth będzie fabularną grą RPG.

Zobacz: Władca Pierścieni po rapowemu. Powstał specjalny tribute z okazji 20-lecia trylogii Petera Jacksona

Według obecnych informacji rozgrywka będzie oparta na turowym systemie walki oraz rozbudowanej mechanice kolekcjonowania. Gracze mają otrzymać również dostęp do dużej liczby postaci z całego uniwersum Śródziemia. Tytuł jest wynikiem współpracy Electronic Arts z Middle-earth Enterprises. Za produkcję gry odpowiada Capital Games. Firma stworzyła wcześniej Star Wars: Galaxy of Heroes. Na razie nie podano, kiedy The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth trafi w ręce graczy.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z The Saul Zaentz Company i Middle-earth Enterprises przy tworzeniu następnej generacji mobilnych gier fabularnych. Zespół tworzą fani Władcy Pierścieni i Hobbita, którzy każdego dnia łączą swoją ogromną pasję i talenty, aby dostarczyć graczom autentycznych wrażeń. Połączenie wysokiej jakości grafiki, filmowych animacji i sztuki sprawia, że gracze zanurzają się w fantastycznej krainie Śródziemia, gdzie będą mogli stanąć oko w oko ze swoimi ulubionymi postaciami.

– powiedział Malachi Boyle, Vice President of Mobile RPG w EA

Współpracę firm skomentowała również Fredrica Drotos pełniąca funkcję Chief Brand & Licensing Officer w Middle-earth Enterprises.

Jesteśmy zachwyceni, że po raz kolejny współpracujemy z EA, tym razem w celu dostarczenia fanom gry mobilnej inspirowaną wyłącznie Śródziemiem opisanym w dziełach literackich J.R.R. Tolkiena. To zaszczyt współpracować z utalentowanym zespołem Capital Games, którego wiedza i miłość do tego świata jest wyczuwalna na każdym kroku

władca pierścieni drużyna pierścienia
oficjalny plakat Władcy Pierścieni: Drużyny Pierścienia, Warner Bros. 2001

Electronic Arts właśnie zapowiedziało nową produkcję. Już wkrótce gracze mobilni będą mogli sięgnąć po The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →