fot. Michał Kwaśniewski

Wiemy, kto zagra podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


23 listopada 2021

Podziel się newsem:

Jurek Owsiak podzielił się pierwszymi ogłoszeniami dotyczącymi artystów, którzy swoimi koncertami uświetnią nadchodzący finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Muzyczne emocje podczas 30. finału WOŚP. Znamy pierwszych ogłoszonych artystów

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 30.! Tak wyjątkowy jubileusz należy uświetnić wyjątkowymi koncertami i tak też będzie! Podczas tej największej, letniej zadymy w samym środku zimy nie zabraknie najlepszych, muzycznych emocji!

Zobacz również: Podsumowujemy 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zobacz koncerty!

Dyrygent tej wyjatkowej Orkiestry, Jurek Owsiak, podzielił się właśnie pierwszymi ogłoszeniami dotyczącymi artystów, którzy uświetnią zbliżający się, jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nich znalazła się legendarna propozycja dla fanów klasycznego rocka – zespół IRA oraz coś dla nieco młodszej widowni – prawdziwe objawienie polskiej sceny folkowej i zdobywcy Złotego Bączka, nagrody publiczności za występ na Małej Scenie podczas 25. edycji Pol’and’Rock FestivalKwiat Jabłoni. Będzie się działo!

Kwiat Jabłoni 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP koncerty artyści
Kwiat Jabłoni na 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
IRA 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP koncerty artyści
IRA na 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jubileuszowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30.

Finałowy koncert 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku w Warszawie i będzie transmitowany w Internecie oraz na antenach telewizyjnych i radiowych.

Podczas nadchodzącej edycji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla okulistyki dziecięcej, a wszystkie pieniądze zebrane podczas kwest i licytacji zostaną przekazane na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Grajcie wspólnie z Orkiestrą!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP koncerty artyści
30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kolejni artyści dołączają do line-upu finałowego koncertu WOŚP 2021 [aktualizacja]

Kwiat Jabłoni i IRA to oczywiście nie koniec, a zaledwie początek koncertowych ogłoszeń Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na jubileuszowy, 30. finał. Już dziś wiemy, że oprócz nich w Warszawie zagrają również zespoły LemON oraz De Mono, czyli coś zarówno dla młodszej jak i nieco starszej publiki. Jeśli nie chcecie przegapić kolejnych ogłoszeń śledźcie Rytmy.pl, gdzie na bieżąco będziemy aktualizować line-up WOŚP 2021!

LemON na 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
LemON na 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jurek Owsiak podzielił się pierwszymi ogłoszeniami dotyczącymi artystów, którzy swoimi koncertami uświetnią nadchodzący finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzyczne emocje podczas 30. finału WOŚP. Znamy pierwszych ogłoszonych artystów W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 30.! Tak wyjątkowy jubileusz należy uświetnić wyjątkowymi koncertami i tak też będzie! Podczas tej największej, letniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →