fot. Magda Halicka

Kwiat Jabłoni: druga odsłona trasy koncertowej. Będą niespodzianki?


12 listopada 2021

Podziel się newsem:

Kwiat Jabłoni we wrześniu zamknął letni sezon koncertowy, by wznowić go na powrót listopadowym ogłoszeniem. Od lutego zespół ponownie rusza w trasę.

Kwiat Jabłoni + nowe koncerty = nowe rzeczy?

Na ich koncertach byłam, myślę, śmiało kilkanaście razy. Pewnie mniej niż dwadzieścia, ale więcej niż dziesięć, może kiedyś spróbuję doliczyć się pełnej sumy. Słyszałam ich grających w duecie, w zespole, z kilkuosobową orkiestrą w składzie podczas akustycznej trasy. Dość duży rozstrzał sytuacji, aranżacji, no i przede wszystkim repertuaru. Lubię wspominać sobie przywilej przedpremierowego, koncertowego wykonania Komety, kilkukrotnego wysłuchania Huśtawek, czy osławionego punkowego coveru, z którego tytułu duet zaczerpnął swoją nazwę. Innymi słowy, piosenek, jakich Kwiat Jabłoni nie gra na każdym ze swoich występów.

Nie ominęłam jeszcze ani jednej ich trasy – zabrzmi to trochę śmiesznie, trochę pyszałkowato, gdy stwierdzę, że słyszałam wszystko. Dlatego też jestem bardzo ciekawa, co takiego Kasia i Jacek przygotowali na drugą odsłonę Mogło być nic.

Przeczytaj: Kwiat Jabłoni – kontynuacja bez kalki. Recenzja albumu „Mogło być nic”

Kwiat Jabłoni trasa koncertowa bilety
fot. Magda Halicka

Dwadzieścia koncertowych przystanków

Poprzednią trasę, tę wiosenno-letnią odhaczyłam pięcioma koncertami Kwiatu Jabłoni, także tymi festiwalowymi. Po nich zachciało mi się różnorodności, ponieważ przebiegały one od linijki, dokładnie w ten sam sposób. Przerwa na konferansjerkę po tych samych utworach, bardzo podobna narracja na każdym z tych występów, mało miejsca na taką… spontaniczność? W tym formacie koncertów była ona jednak tym, czego oczekiwałam. Albo, mniej oficjalnie, na co liczyłam.

Kwiat Jabłoni ft. Julia Pietrucha – Drogi proste

Tak samo mam nadzieję, że nadchodząca trasa zespołu pozytywnie mnie zaskoczy, ponieważ nie mam zamiaru jej odpuścić. Sprzedaż biletów ruszy w czwartek, 18 listopada o godzinie 12:00. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę miast, które zespół odwiedzi w najbliższej przyszłości.

Do zobaczenia!

23 lutego 2022 – Centrum Koncertowe A2 – Wrocław
26 lutego 2022 – Palladium – Warszawa
27 lutego 2022 – Klub Wytwórnia – Łódź
3 marca 2022 – Klub Studio – Kraków
5 marca 2022 – Filharmonia Opolska – Opole
9 marca 2022 – Radomska Orkiestra Kameralna – Radom
10 marca 2022 – Kieleckie Centrum Kultury
12 marca 2022 – Klub Klimat – Bielsko-Biała
13 marca 2022 – MCK – Katowice
17 marca 2022 – Sala Ziemi – Poznań
18 marca 2022 – Fabryka Lloyda – Bydgoszcz
19 marca 2022 – Stary Maneż – Gdańsk
27 marca 2022 – Chełmski Dom Kultury – Chełm
28 marca 2022 – Filharmonia Podkarpacka – Rzeszów
29 marca 2022 – Centrum Spotkania Kultur – Lublin
2 kwietnia 2022 – Filharmonia im. M. Karłowicza – Szczecin
12 kwietnia 2022 – Opera i Filharmonia Podlaska – Białystok
13 kwietnia 2022 – Suwalski Ośrodek Kultury – Suwałki
21 kwietnia 2022 – CKK Jordanki – Toruń
23 kwietnia 2022 – Fiharmonia Warmińsko-Mazruska – OlsztynKwiat Jabłoni we wrześniu zamknął letni sezon koncertowy, by wznowić go na powrót listopadowym ogłoszeniem. Od lutego zespół ponownie rusza w trasę. Kwiat Jabłoni + nowe koncerty = nowe rzeczy? Na ich koncertach byłam, myślę, śmiało kilkanaście razy. Pewnie mniej niż dwadzieścia, ale więcej niż dziesięć, może kiedyś spróbuję doliczyć się pełnej sumy. Słyszałam ich […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →