Wiemy, kto wystąpi podczas gali Bestsellerów Empiku 2019


27 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Już 4 lutego w Warszawie wręczone zostaną Bestsellery Empiku za rok 2019. Imprezę uświetnią występy artystów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Usłyszymy nietypowe kooperacje.

Reklama

Występy muzyczne podczas gali Bestsellery Empiku 2019

Galę Bestsellerów Empiku uświetnią występy muzyczne. W tym roku czekają nas premierowe wykonania i nietypowe muzyczne współprace.

W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha, który został Dyrektorem Artystycznym wydarzenia, pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel.

Podczas gali nie zabraknie także premierowych wykonań. Utwory ze swoich nadchodzących wydawnictw zaprezentują: Artur Rojek oraz duet KARAŚ/ROGUCKI. W trakcie wydarzenia wystąpi również Mrozu.

W trakcie ceremonii nie zabraknie także gości z zagranicy. Na scenie zobaczymy jeden z najlepiej zapowiadających się zespołów młodego pokolenia Inhaler, którego frontmanem jest Elijah Hewson, syn wokalisty zespołu U2, Bono.

Inhaler – Ice Cream Sundae

Bestsellery Empiku 2019 – transmisja gali na żywo w TVN

Gala Bestsellery Empiku 2019 odbędzie się we wtorek, 4 lutego 2020 r. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o 20:15 w TVN. Galę poprowadzi Marcin Prokop. Wcześniej, od godz. 19:30 na profilu Empiku na Facebooku będzie można zobaczyć relację z czerwonego dywanu i unikalne nagrania zza kulis.

Już 4 lutego w Warszawie wręczone zostaną Bestsellery Empiku za rok 2019. Imprezę uświetnią występy artystów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Usłyszymy nietypowe kooperacje. Występy muzyczne podczas gali Bestsellery Empiku 2019 Galę Bestsellerów Empiku uświetnią występy muzyczne. W tym roku czekają nas premierowe wykonania i nietypowe muzyczne współprace. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.