fot. materiały prasowe

Wiemy, kto jest najczęściej streamowanym artystą tego roku

Obserwuj nas na instagramie:

Chart data ujawniła listę artystów najczęściej streamowanych na tym etapie 2022 roku w Stanach Zjednoczonych. Kogo słucha się tam najwięcej?

Kto jest najczęściej streamowanym artystą w 2022 roku?

Drake został uznany za jak dotąd najczęściej streamowanego artystę 2022 roku. Na liście 10 najlepszych w połowie roku znaleźli się także tacy artyści jak Juice WRLD, Eminem czy Kanye West.

Lista 10 najczęściej streamowanych artystów w 2022 roku została udostępniona na twitterowym profilu chart data, który codziennie dostarcza istotne i godne uwagi informacje dotyczące utworów, albumów i wykonawców. Na tym etapie roku Drake prowadzi w tym zestawieniu z łącznie 3 miliardami streamów w Stanach Zjednoczonych. Tuż za nim uplasował się YoungBoy Never Broke Again z 2,8 miliardem streamów. Podium zamyka Taylor Swift z 2,5 miliardem streamów. Kolejne miejsca zajmują Juice WRLD, The Weeknd, Kanye West, Lil Durk, Morgan Wallen, Eminem i Future.

  1. Drake – 3 miliardy
  2. YoungBoy Never Broke Again – 2,8 miliarda
  3. Taylor Swift – 2,5 miliarda
  4. Juice WRLD – 2,2 miliarda
  5. The Weeknd – 2 miliardy
  6. Kanye West – 1,9 miliarda
  7. Lil Durk – 1,7 miliarda
  8. Morgan Wallen – 1,7 miliarda
  9. Eminem – 1,5 miliarda
  10. Future – 1,5 miliarda

Sprawdź także: „There is an impostor among us”. Sobowtór Drake’a gra jego piosenki na koncertach i dostaje za to wynagrodzenie

Ostatni album Drake’a Certfied Lover Boy, ukazał się w 2021 roku, od razu bijąc rekord. Album stał się najczęściej odtwarzanym albumem w ciągu jednego dnia Spotify.

Chart data ujawniła listę artystów najczęściej streamowanych na tym etapie 2022 roku w Stanach Zjednoczonych. Kogo słucha się tam najwięcej? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →