Joseph Okpako/WireImage

„There is an impostor among us”. Sobowtór Drake’a gra jego piosenki na koncertach i dostaje za to wynagrodzenie

Podziel się newsem:

O postaci sobowtóra Drake’a zrobiło się głośno w październiku zeszłego roku. Teraz oszust ponownie wziął się za wystąpienia publiczne jako znany raper. Sprawdź szczegóły.

Impostor w akcji

W poniedziałek 9 maja DJ Akademiks udostępnił na Instagramie krótkie nagranie przedstawiające „fałszywego Drake’a” grającego koncert dla niewielkiej publiczności. Sobowtór w filmiku rapuje numer Laugh Now Cry Later i przypomina prawdziwego artystę jedynie wyglądem, ponieważ jego wykonanie jest bardzo słabe. Uczestnicy wydarzenia, na którym grał oszust, podobno żądają zwrotu pieniędzy za bilety.

„Fałszywy Drake” został przedstawiony szerszej publiczności w zeszłym roku. Postać utrzymuje, że prawdziwy raper kopiuje jego styl, w tym fryzurę z serduszkiem wygolonym na głowie.

Mam to serce we włosach, bo uważam, że wszystko trzeba robić z sercem – to potem do nas wraca. Widziałem Drake’a w czarnej kurtce z futrem. Nosiłem taką dwa i pół roku temu. Nawet nie żartuję.

Sobowtór artysty naprawdę nazywa się Izzy i twierdzi, że nie prosił się o uwagę, którą dostaje – jest po prostu sobą. W wywiadzie dla magazynu The Fan Bus mówił, że nie próbuje być imitacją Drake’a.

Ostatnie ruchy Kanadyjczyka

Dotychczasową dyskografię Drake’a zamyka wydany w 2021 album Certified Lover Boy. Krążek został okrzyknięty największym debiutem w historii i pobił szereg rekordów słuchalności.

Drake – Certified Lover Boy – tracklista

 1. Champagne Poetry
 2. Papi’s Home
 3. Girls Want Girls (Ft. Lil Baby)
 4. In the Bible (Ft. GIVĒON & Lil Durk)
 5. Love All (Ft. Jay-Z)
 6. Fair Trade (Ft. Travis Scott)
 7. Way 2 Sexy (Ft. Future & Young Thug)
 8. TSU
 9. N 2 Deep (Ft. Future)
 10. Pipe Down
 11. Yebba’s Heartbreak (Ft. Yebba)
 12. No Friends in the Industry
 13. Knife Talk (Ft. 21 Savage & Project Pat)
 14. 7AM on the Bridle Path
 15. Race My Mind
 16. Fountains (Ft. Tems)
 17. Get Along Better (Ft. Ty Dolla $ign)
 18. You Only Live Twice (Ft. Lil Wayne & Rick Ross)
 19. IMY2 (Ft. Kid Cudi)
 20. Fucking Fans
 21. The Remorse

Drake – Certified Lover Boy

O postaci sobowtóra Drake’a zrobiło się głośno w październiku zeszłego roku. Teraz oszust ponownie wziął się za wystąpienia publiczne jako znany raper. Sprawdź szczegóły. Impostor w akcji W poniedziałek 9 maja DJ Akademiks udostępnił na Instagramie krótkie nagranie przedstawiające „fałszywego Drake’a” grającego koncert dla niewielkiej publiczności. Sobowtór w filmiku rapuje numer Laugh Now Cry Later […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →