fot. Zuza Krajewska

W końcu! Natalia Szroeder zapowiada swój drugi album


05 października 2021

Podziel się newsem:

Na ten moment czekaliśmy aż pięć lat! Natalia Szroeder właśnie zapowiedziała premierę swojej nowej płyty – Pogłos. Album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku!

Nowy album Natalii Szroeder nadchodzi!

Można by powiedzieć, że Natalia Szroeder nie tyle wydaje swój nowy album, co nawet debiutuje, bowiem zdążyliśmy już przecież przekonać się o tym, że kierunek, który artystka obrała na swoim nadchodzącym wydawnictwie znacząco odbiega od tego, co zaprezentowała na swoim debiucie z 2017 roku – NATinterpretacje.

Zobacz również: Natalia Szroeder zapowiada nowy rozdział w swojej karierze

Natalia Szroeder, Ralph Kaminski – Przypływy, posłuchaj!

11 x „P” od Natalii Szroeder

Drugi album Natalii Szoreder, zatytułowany Pogłos, ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, a dokładnie 5 listopada i zostanie wydany nakładem wytwórni Warner Music Poland. Poza znanymi już singlami Powinnam?, Para czy znakomitym duetem z Ralphem KaminskimPrzypływy, znajdzie się na nim jeszcze siedem dodatkowych, zupełnie nowych utworów. Co ciekawe, tytuły każdego z nich rozpoczynają się literą „P”. Sprawdźcie, jak prezentuje się pełna tracklista i okładka płyty Pogłos!

Natalia Szroeder – nowa płyta Pogłos, tracklista i okładka albumu

 1. Początki
 2. Przypływy feat. Ralph Kaminski
 3. Prosto
 4. 1-2 X
 5. Powinnam?
 6. Poganianki
 7. Para
 8. pCukier
 9. Późne godziny
 10. Próbujmy w równym tempie
 11. Pogłos
Natalia Szroeder Pogłos album
Natalia Szroeder – „Pogłos”, okładka albumu

Natalia Szroeder – Pogłos, preorder albumu

Nadchodzący album Natalii Szroeder już teraz możecie zamówić w preorderze na stronie empik.com. Dla najszybszych szczęśliwców artystka przygotowała wyjątkową, ściśle limitowaną edycję płyty Pogłos, która poza tradycyjnym formatem CD będzie zawierała również kasetę magnetofonową. Do sprzedaży trafiło zaledwie 500 sztuk tego kolekcjonerskiego wydania. Nie przegapcie!

Natalia Szroeder Pogłos album
Natalia Szroeder, fot. Zuza Krajewska

Na ten moment czekaliśmy aż pięć lat! Natalia Szroeder właśnie zapowiedziała premierę swojej nowej płyty – Pogłos. Album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku! Nowy album Natalii Szroeder nadchodzi! Można by powiedzieć, że Natalia Szroeder nie tyle wydaje swój nowy album, co nawet debiutuje, bowiem zdążyliśmy już przecież przekonać się o tym, że kierunek, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →