Natalia Szroeder zapowiada nowy rozdział w swojej karierze

Podziel się newsem:

Natalia Szroeder powraca z dobrymi wiadomościami. Jej nowy singiel nadchodzi wielkimi krokami. Zdaje się, że nowy album także!

Muzyczne odrodzenie Natalii Szroeder

O swoim nowym początku Natalia Szroeder informowała już przy okazji zeszłorocznego singla Pestki, który miał zapowiadać nowy album artystki. Jednak od jego premiery minęło już kilka dobrych miesięcy ciszy. Mimo to, artystka nie pozwala o sobie zapomnieć.

Natalia Szroeder pod muzycznym przewodnictwem Kayaxu

Niedawno Kayax pochwalił się swoim nowym transferem. Wytwórnia Kayah i Tomika Grewińskiego wzięła pod swoje skrzydła właśnie Natalię Szroeder, która, choć nie wyda płyty pod szyldem labelu, będzie korzystała z oferowanego przez Kayax managementu. Ten krok zwiastował, że coś się zaczyna dziać.

I faktycznie – dzieje się! Natalia Szroeder właśnie podzieliła się obszernym postem na swoim Instagramie, w którym informuje o swoich najbliższych działaniach. Poza nawiązaniem współpracy managerskiej z Kayaxem, artystka opracowała też nowy planu wydawniczy z wytwórnią Warner Music Poland.

Natalia Szroeder Powinnam nowy album
Natalia Szroeder

Nowy album Natalii Szroeder jeszcze w tym roku?

Efektem wszystkich tych zmian, jakie wydarzyły się w ostatnim czasie u Natalii, jest jej nowy album, który w końcu, po pięciu latach od debiutu z płytą NATinterpretacje ukaże się – wszystko na to wskazuje – jeszcze w tym roku!

Kolejną po Pestkach odsłonę nowego rozdziału w karierze Natalii Szroeder będzie singiel Powinnam?. Ten ukaże się już 16 marca. Czekamy z niecierpliwością!

Drodzy. Tak się cieszę, że w końcu mogę odezwać się do Was z konkretnymi, cieszącymi moje serduszko informacjami.

16go marca premiera kolejnego singla zwiastującego mój nadchodzący album.
Ten utwór bardzo długo czekał na swój moment, a ja, przebierając nogami, na wszystkie możliwe sposoby próbowałam uzbroić się w cierpliwość.
Bo to wszystko nie jest takie proste. :)

Ostatnie pół roku to dla mnie duże zawodowe zmiany. Zmiana managementu (@kayax_music radość odnośnie naszej współpracy mnie rozpiera!🌹), zbudowanie na nowo przemyślanego planu wydawniczego (@warnermusicpoland Wasze wsparcie przez te mocno niestabilne dla mnie miesiące jest nieocenione🌹), a w międzyczasie nieustanna praca nad nowymi dźwiękami (@arczej , Przyjacielu🌹)

Dziś ze spokojem mogę powiedzieć, ze wszystko w końcu zaczyna się dobrze układać. Ze jestem gotowa, by moc podzielić się z Wami rzeczami, nad którymi z pełnym zaangażowaniem pracuję od długiego czasu.
Wierzę, że premiera, która jest przed nami, to będzie dla mnie początek nowej, wymarzonej i wyczekanej drogi.
I tak się cieszę, ze w końcu mogę Was do tej wspólnej podróży zaprosić.

Ściskam Was, do usłyszenia już za chwilkę. ❤️

Natalia Szroeder Powinnam nowy album
Natalia Szroeder – „Powinnam?”, okładka singla

Natalia Szroeder powraca z dobrymi wiadomościami. Jej nowy singiel nadchodzi wielkimi krokami. Zdaje się, że nowy album także! Muzyczne odrodzenie Natalii Szroeder O swoim „nowym początku” Natalia Szroeder informowała już przy okazji zeszłorocznego singla Pestki, który miał zapowiadać nowy album artystki. Jednak od jego premiery minęło już kilka dobrych miesięcy ciszy. Mimo to, artystka nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.