Facebook/Tymek

Tymek w dobrym, starym stylu. „Zachwyt” dla fundacji Vestige


25 marca 2022

Podziel się newsem:

Tymek nie po raz pierwszy gra charytatywnie. Raper wydał utwór Zachwyt, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dotkniętej wojną Ukrainie.

Tymek – gotowy na „Odrodzenie”?

Raper obecnie znajduje się między płytami, aczkolwiek już w przyszły piątek ukażą jego niecierpliwie oczekiwane wydawnictwa. Niecierpliwie wcale nie dlatego, że artysta udał się na dramatycznie długą przerwę, a dlatego, że materiał wciąż jest otoczony aurą tajemniczości, chociaż fani wiedzą stosunkowo dużo. Trzy płyty, trzy EP-ki, a do tego wszystkiego – będzie jeszcze film.

Nietypowy jest to powrót po klubowym krążku, lecz zdaje mi się, że kogo jak kogo, ale Tymka zwyczajnie nie wypada posądzać o zwyczajność. Jego manewry artystyczne ukazały, że jeszcze wiele chowa w zanadrzu i absolutnie się nie zatrzymał. Jak daleko zajdzie? Cóż, teraz tego nie wiemy, lecz muzyczny tryptyk zapowiadany na pierwszego kwietnia będzie kolejnym przystankiem w tej drodze.

Przeczytaj: Tymek z muzycznym tryptykiem. Będzie jeszcze Niespokojna Dusza

Tymek zachwyt fundacja vestige
okładka EP-ki Niespokojna dusza Tymka

Fundacja Vestige – muzyka, by pomóc

Nowe wcielanie artysty posłało w kąt stare wzorce, jakby klubowy pattern przestał być modny co najmniej trzy sezony temu. I to, że nie wszystkim ta zmiana frontu odpowiada, jest całkowicie zrozumiałe.

Tymek zaś postanowił rzucić coś tym, którzy zdążyli zatęsknić za bujającym, dusznym klimatem, a jednocześnie wykorzystać swoją zasięgowość i klikalność imprezowego theme’u. Za pośrednictwem fundacji Vestige wydał utwór Zachwyt, z którego cały dochód przeznaczył na pomoc humanitarną w Ukrainie.

Vestige powstało w 2020 podczas wybuchu pandemii COVID-19, wspierałem wtedy szpitale w walce z wirusem wydając EP. Mamy 2022 rok, wybucha wojna w Ukrainie i chociaż jestem w trakcie wydawania albumu „Odrodzenie” to mając takie narzędzia i taki projekt, jak Vestige, robię miejsce dla singla – singla w starym stylu. Nie prowadzimy sprzedaży, nie oferujemy tobie produktu. Wystarczy, że wejdziesz na swój ulubiony serwis streamingowy i po prostu posłuchasz.

– zakomunikował artysta.

To nie pierwszy jego gest w stronę ogarniętej wojną Ukrainy, a zarazem nie koniec dobroczynnej działalności. Fundacja Vestige będzie dalej funkcjonować i publikować utwory, z których zysk trafi do organizacji charytatywnych.

Tymek – Zachwyt

Dochód z singla Zachwyt zostanie przekazany do Polskiej Akcji Humanitarnej.

Tymek nie po raz pierwszy gra charytatywnie. Raper wydał utwór Zachwyt, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dotkniętej wojną Ukrainie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Open’er Park – Margaret, Tymek | 12.08.2021 – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →