kadr z teledysku „Numer o spodenkach krótkich”

To ostatni dzwonek, by zobaczyć Kaza Błagane we Wrocławiu


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

SO HARD ponownie szykuje grubą imprezę na mapie Wrocławia. Już niedługo na Dolnym Śląsku zagra Kaz Bałagane. W sprzedaży znajdziecie już tylko ostatnie bilety!

So fresh, SO HARD. Kaz Bałagane we Wrocławiu – sprawdź, gdzie kupisz ostatnie bilety

Cykl imprez SO HARD odhacza kolejne miasta w te wakacje. Po Gdańsku wkrótce trapowe święto odbędzie się we Władysławowie (dokładnie 12 sierpnia), a tydzień później festiwal zawita w Arsenale Miejskim we Wrocławiu przy ul. Cieszyńskiego 9. Tym razem organizatorzy postawili nie tylko na bujające DJ Sety, ale zaprosili również jednego z najbardziej charakterystycznych nawijaczy w Polsce – Kaza Bałagane.

Zobacz: Lubisz płyty, co są złote? Kaz Bałagane lubi. Trzy wyróżnienia za jednym zamachem

Oprócz autora Narkopopu pojawi się jeszcze czwórka DJ-ów, którzy rozgrzeją publiczność. Są to Młody Klaskon, Niko P, NOZ i Igor M. Start imprezy zaplanowano na 21:00. Wejściówki na koncert Kaza Bałagane podczas SO HARD znajdziecie na stronie Biletomat.pl. W sprzedaży znajdują się już ostatnie wlotki, więc lepiej się pospieszyć. Impreza wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Wydarzenie ma charakter letniego, miejskiego festiwalu. oprócz koncertu Kaza Bałagane, czekają na Was DJ sety czołowych polskich artystów, bary, food trucki, strefa wystawców, strefa chill i… sporo niespodzianek, które ogłosimy niebawem.

– przekonują organizatorzy (pisownia oryginalna).

Kaz Bałagane – Numer o spodenkach krótkich

Dotychczasową dyskografię Kazka wieńczy Cock.0z.Mixtape. Na płycie znalazły się aż dwadzieścia cztery piosenki, w tym Blueface z Młodym Dronem. Oprócz wspomnianego krążek uświetnili m.in. HAŁASTRA, Tektonika, Koldi, PROBL3M i CatchUp. Jeśli jesteście ciekawi, jak Bałagane wypada na żywo, jego wrocławski koncert brzmi jak doskonała okazja.

Kaz Bałagane – Cock.0z.Mixtape – odsłuch albumu


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

SO HARD ponownie szykuje grubą imprezę na mapie Wrocławia. Już niedługo na Dolnym Śląsku zagra Kaz Bałagane. W sprzedaży znajdziecie już tylko ostatnie bilety! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

SO HARD x Kaz Bałagane | 19.08.2022 Wrocław

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →