The Kid LAROI i Justin Bieber przekuwają tęsknotę w prawdziwy przebój w singlu „Stay”

Podziel się newsem:

The Kid LAROI i Justin Bieber połączyli siły w utworze Stay. To ich wspólna propozycja na przebój tego lata. Sprawdźcie!

The Kid LAROI – to on jest nowym idolem młodego pokolenia

The Kid LAROI, choć ma zaledwie 17 lat i jest dopiero na początku swojej muzycznej ścieżki, wkroczył już na drogę, która prowadzi do stania się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów na świecie. Młody australijski wokalista wzbudził falę zachwytów wydaną w zeszłym roku, debiutancką EPką F*CK LOVE.

Znajdujący się na niej przebój WITHOUT YOU przyniósł artyście sukces po tym, jak stał się viralem w aplikacji TikTok. Popularność kawałka podbiła dodatkowo kolaboracja z Miley Cyrus, dzięki której utwór zyskał nowe życie.

The Kid LAROI, Miley Cyrus – WITHOUT YOU

Nowy album od The Kid LAROI jeszcze w tym roku

The Kid LAROI nie zwalnia tempa i wykorzystuje swoje pięć minut. Tuż po premierze F*CK LOVE, wypuścił kontynuację tego wydawnictwa w formie mixtape’u F*CK LOVE (SAVAGE), a jeszcze tego lata ukaże się zamykający tę muzyczną trylogię krążek F*CK LOVE (OVER YOU).

Z kolei po świetnie przyjętym duecie z Miley Cyrus, The Kid LAROI postanowił wykorzystać możliwości, jakie daje mu bycie członkiem agencji SB Projects, do której należą również takie znane gwiazdy, jak chociażby Ariana Grande czy Justin Bieber. Wschodząca gwiazda sceny muzycznej połączyła siły z prawdziwą ikoną sceny pop!

The Kid LAROI i Justin Bieber Stay
The Kid LAROI, Justin Bieber – „Stay”, okładka singla

Justin Bieber i The Kid LAROI w genialnym kawałku Stay

To właśnie z Justinem Bieberem The Kid LAROI nawiązał swoją najnowszą współpracę. Efektem ich kolaboracji jest singiel Stay – chwytliwy, wakacyjny numer, które ma spore szanse stać się hitem tego lata. Słuchajcie tego głośno!

The Kid LAROI i Justin Bieber połączyli siły w utworze Stay. To ich wspólna propozycja na przebój tego lata. Sprawdźcie! The Kid LAROI – to on jest nowym idolem młodego pokolenia The Kid LAROI, choć ma zaledwie 17 lat i jest dopiero na początku swojej muzycznej ścieżki, wkroczył już na drogę, która prowadzi do stania […]

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →