Justin Bieber dokręca śrubę do singla „Peaches”. Posłuchajcie remixu Ludacrisa, Ushera i Snoop Dogga


07 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Justin Bieber niestety ostatnio muzycznie nie zachwyca. Jego tegoroczne wydania, czyli album Justice i epkę Freedom. można w najlepszym wypadku zaliczyć do średnich. Znalazło się tam jednak kilka hitów, które rozeszły się viralem. Jak brzmi utwór Peaches po tym, jak dobrało się do niego trio OG?

Justin Bieber na szczytach list przebojów

Nieprawdopodobne, a jednak. Naszym skromnym, redakcyjnym zdaniem, Justice, czyli ostatni długogrający album Justina Biebera nie miał szczególnie wiele do zaoferowania. Był co najwyżej równy, a temu bardzo daleko do zagrzewania pierwszych miejsc w topowych zestawieniach – a bardziej przyszłościowo – w pamięci słuchaczy. Niemniej jednak, utwór Peaches zwojował sobie rozgłośnie radiowe, stacje muzyczne i tak dalej, bujając, rzekłabym, przyzwoicie. Daniel Caesar i Giveon na feacie dali sobie radę, aczkolwiek o samym tym numerze nie powiedziałabym, że jest rozbrajającym bangerem. Ani że Justin wykrzesał z siebie na nim sto procent.

Przeczytaj: Festiwal słabych premier. Po Lanie Del Rey czas na Justina Biebera

Pomimo tego, debiut na pierwszym miejscu na Billboard Hot 100, kawałek jak najbardziej zaliczył no i w sumie dalej utrzymuje się w pierwszej dziesiątce zestawienia. Moim zdaniem, nieco to na wyrost, ale kręci się. A z racji, że się kręci, artysta właśnie wypuścił nową, zremiksowaną wersję hitu, na której usłyszymy trzech agentów: Ludacrisa, Ushera oraz bezkonkurencyjnego szefa Zachodniego Wybrzeża, Snoop Dogga.

Justin Bieber Peaches Remix

Justin Bieber – czy nowe Peaches brzmi znajomo?

Przede wszystkim wjechały nowe wersy i każdy z trójki raperów dołożył tu swoje trzy grosze. Z racji, że z klasyczną odsłoną Peaches jestem więcej, niż osłuchana (MTV w wynajętym ma majówkę Airbnb było jakąś wersją demo, bo leciała w kółko, na przemian z Astronaut In The Ocean), tak ta przegadana odsłona ma w sobie nawet pewną dozę uroku. No i nie można przemilczeć samej tej gigantycznej przecież współpracy, będącej też w jakimś stopniu powrotem do korzeni kariery Justina Biebera, który pierwsze hity nagrał właśnie z Ludacrisem czy Usherem. Czyja nawijka w remixie Peaches siadła Wam najbardziej?

Justin Bieber – Peaches (Remix) ft. Ludacris, Usher & Snoop Dogg

Justin Bieber niestety ostatnio muzycznie nie zachwyca. Jego tegoroczne wydania, czyli album Justice i epkę Freedom. można w najlepszym wypadku zaliczyć do średnich. Znalazło się tam jednak kilka hitów, które rozeszły się viralem. Jak brzmi utwór Peaches po tym, jak dobrało się do niego trio OG? Justin Bieber na szczytach list przebojów Nieprawdopodobne, a jednak. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →