Kevin Mazur/AMA2020/Getty Images

Justin Bieber wskazał pięciu swoich ulubionych raperów


26 marca 2021

Podziel się newsem:

W trakcie blisko 15-letniej kariery Justin Bieber przecinał swoje ścieżki z wieloma raperami. Podczas rozmowy w The First One Podcast DJ Khaled zapytał Kanadyjczyka o pięciu jego zdaniem najlepszych raperów. Kogo wskazał autor Justice?

DJ KhaledThe First One Podcast

The First One Podcast jest owocem współpracy DJ Khaleda z Amazon Music oraz Springhill Company, czyli konglomeratu medialnego założonego przez LeBrona Jamesa i Mavericka Cartera.

Audycja odbywa się w każdy czwartek. Publikacja inauguracyjnego epizodu całego przedsięwzięcia miała zaś miejsce 13 października 2020 z gościnnym udziałem Lil Wayne’a.

Fani na całym świecie nie tylko pokochają moją nową serię podcastów „The First One”, ale będą mieli okazję poznać życie niektórych z największych muzyków

– wspominał DJ Khaled przed startem serii.

Justin Bieber gościem The First One

Najnowszym gościem podcastu DJ Khaleda był Justin Bieber, z którym producent spotkał się przy okazji premiery jego szóstego studyjnego albumu, Justice. Premiera krążka odbyła się w piątek, 12 marca.

Festiwal słabych premier. Po Lanie Del Rey czas na Justina Biebera

Justin jest moim bratem i dobrym przyjacielem, z którym miałem szczęście blisko współpracować. Spotkaliśmy się, aby przeprowadzić wyjątkową rozmowę, ponieważ jesteśmy „specjalną tkaniną”. Rozmawialiśmy o tym, jak zaczynał w młodym wieku, gdzie jest teraz, co go inspiruje i o jego nowym albumie Justice

– opisuje najnowszy odcinek DJ Khaled
Justin Bieber TOP 5 ulubionych raperów
Facebook/Justin Bieber

Podczas rozmowy muzycy poruszyli szerokie spektrum tematów obejmujących żonę Biebera, Hailey Bieber, Drake’a czy jego pierwszy ogólnoświatowy hit – Baby.

Justin opowiedział producentowi również o tym, jak jego miłość do muzyki rozwijała się przez ostatnie lata oraz jak ważna jest wdzięczność i czerpanie radości z chwili.

Justin Bieber – Baby ft. Ludacris

TOP 5 raperów według Justina Biebera

Podczas konwersacji Kanadyjczyk został poproszony o wymienienie swojej piątki ulubionych raperów.

Dwukrotny zwycięzca Grammy wskazał pięć nazwisk, których naprawdę bardzo ciężko nie znać. Na jego liście TOP 5 MCs znaleźli się, kolejno, Lil Wayne, Biggie, Eminem, Kanye West. W tym zestawieniu nie zabrakło też oczywiście reprezentanta kraju klonowego liścia – Drizzy Drake’a.

The First One Podcast znajdziecie wyłącznie na music.amazon.com.

W trakcie blisko 15-letniej kariery Justin Bieber przecinał swoje ścieżki z wieloma raperami. Podczas rozmowy w The First One Podcast DJ Khaled zapytał Kanadyjczyka o pięciu jego zdaniem najlepszych raperów. Kogo wskazał autor Justice? DJ Khaled – The First One Podcast The First One Podcast jest owocem współpracy DJ Khaleda z Amazon Music oraz Springhill […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →