Miley Cyrus łączy siły z The Kid LAROI w remixie hitu „Without You”


30 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Miley Cyrus łączy siły z The Kid LAROI w nowej wersji jego hitu z Tik Toka – Without You. Posłuchajcie efektów tej współpracy!

The Kid LAROI – globalny sukces z TikToka

The Kid LAROI to australijski raper, którego popularność rośnie w ostatnim czasie niemalże z dnia na dzień. Globalny sukces udało mu się osiągnąć głównie właśnie za sprawą singla Without You, wydanego pod koniec minionego roku, który w ekspresowym tempie stał się TikTokowym viralem.

Tym sposobem już w styczniu młody piosenkarz (The Kid LAROI ma zaledwie 17 lat!!!) przeskoczył na liście najczęściej odtwarzanych artystów w Spotify samego Kendricka Lamara. Z kolei cały debiutancki mixtape Australijczyka, zatytułowany F*CK LOVE w tym samym serwisie został odtworzony już ponad miliard razy!

Miley Cyrus The Kid LAROI Without You
The Kid LAROI

The Kid LAROI namaszczony przez samego Eltona Johna

Zdaje się jednak, że to dopiero początek sukcesów The Kid LAROI. Jakiś czas temu sam Elton John w swojej audycji w Apple Music zwrócił się do tego młodego chłopaka słowami:

Już jesteś wielki, ale mam nadzieje, że wiesz co czeka Cię w 2021 roku. Będziesz jednym z największych artystów na całym świecie.

Te słowa i to z ust takiej postaci, robią ogromne wrażenie! Zdaje się zatem, że mamy do czynienia z prawdziwym muzycznym fenomenem. A kolejnym przystankiem w zawrotnej karierze Kida, który z pewnością przyniesie mu nie mniejszy sukces niż dotychczas, jest współpraca z Miley Cyrus.

Miley Cyrus The Kid LAROI Without You
The Kid LAROI, Miley Cyrus – „Without You”, okładka singla

Hit The Kid LARIO Without You zyskuje nowe życie w remixie z Miley Cyrus

Zważając na to, że zarówno The Kid LAROI jak i Miley Cyrus są teraz na absolutnym topie, ich wspólne wykonanie już teraz globalnego hitu Without You nie może zwiastować niczego innego, jak tylko i wyłącznie ogromnego sukcesu.

Premierze wspólnego remixu Miley i Kida towarzyszy również zwariowany teledysk, wyreżyserowany przez samą Miley, który przypomina spontaniczną noc spędzoną z najlepszym przyjacielem, tuż po zerwaniu z chłopakiem. Sam sposób w jaki powstał ten klip był nie mniej szalony z tego, co relacjonuje wokalistka:

Kocham tę piosenkę tak bardzo, jak kocham mojego nowego przyjaciela! Nakręciliśmy ten klip w przypadkową noc w środku tygodnia! Kid odpowiedział na moje zaproszenie o północy, odpowiadając „Będę za godzinę”. I faktycznie był! Oto, co stworzyliśmy!

The Kid LAROI, Miley Cyrus – Without You, zobacz teledysk

Miley Cyrus łączy siły z The Kid LAROI w nowej wersji jego hitu z Tik Toka – Without You. Posłuchajcie efektów tej współpracy! The Kid LAROI – globalny sukces z TikToka The Kid LAROI to australijski raper, którego popularność rośnie w ostatnim czasie niemalże z dnia na dzień. Globalny sukces udało mu się osiągnąć głównie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.