TikTok/Farmington Police Department

TikTokerka Rochelle Hager zginęła w “tragicznym i nietypowym” wypadku


01 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Rochelle Hager, TikTokerka z ponad 120 tysiącami obserwujących, nie żyje. Kobieta zmarła w wypadku samochodowym, który policja określił jako naprawdę tragiczny i wyjątkowy. Co się stało?

Rochelle Hager – kim była?

Rochelle Hager była 31-letnią mieszkanką stanu Pensylwania, cieszącą się sporą rozpoznawalnością na TikToku. Zawodowo piastowała stanowisko szefa kuchni.

Jej profil – w dniu wypadku – obserwowało ponad 120 tysięcy osób, a licznik polubień materiałów przekraczał 1.2 miliona. Rochelle często tworzyła filmy ze swoją partnerką, Brittanie Lynn, której konto obserwuje blisko 300 tysięcy osób.

Rochelle Hager, z lewej, i Brittanie Lynn
brittanielynnnn/Instagram

Trzy dni przed zeszłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia, Hager oświadczyła się wybrance swojego serca, które na ślubnym kobiercu miały powiedzieć sobie symboliczne tak pod koniec 2021 roku.

Śmierć Rochelle Hagertragiczny i nietypowy wypadek

Jak podaje Newsweek, w poniedziałek, 29 marca, w miejscowości Farmington, w skutek porywistego wiatru na samochód prowadzony przez Rochelle Hager spadła gałąź.

Samochód Rochelle Hager
Farmington Police Department

Kenneth Charles, szef policji w Farmington, powiedział w komunikacie prasowym, że wiatr powalił część sosny, której duże gałęzie spadły na drogę. Największa z nich uderzyła w samochód przejeżdżającej Rochelle. 31-latka zmarła z powodu obrażeń, zanim służby ratownicze zdążyły przyjechać na miejsce wypadku.

Wspomniany szef policji opisał incydent jako naprawdę tragiczny i niezwykły.

Rochelle Hager, TikTokerka z ponad 120 tysiącami obserwujących, nie żyje. Kobieta zmarła w wypadku samochodowym, który policja określił jako naprawdę tragiczny i wyjątkowy. Co się stało? Rochelle Hager – kim była? Rochelle Hager była 31-letnią mieszkanką stanu Pensylwania, cieszącą się sporą rozpoznawalnością na TikToku. Zawodowo piastowała stanowisko szefa kuchni. Jej profil – w dniu wypadku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →