The Weeknd i Ariana Grande razem w remixie do „Save Your Tears”


20 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Duet The Weeknd i Ariana Grande ponownie przejmą pierwsze miejsce list przebojów? Wszystko na to wskazuje! Ich nowy, wspólny utwór, czyli remix utworu Save Your Tears jest już dostępny!

The Weeknda i Ariany Grande – niezawodny muzyczny team

Artystyczne drogi The Weeknda i Ariany Grande przecinały się już niejednokrotnie. W 2014 roku ukazał się ich pierwszy, wspólny singiel Love Me Harder. Promował on nadchodzący album amerykańskiej piosenkarki – My Everything. Utwór szybko stał się ogromnym hitem i dotarł aż do 7 miejsca listy przebojów Billboard Hot 100, zdobywając po drodze status potrójnej platyny. Teledysk ma na swoim koncie ponad 700 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Ariana Grande, The Weeknd – Love Me Harder

Kolejnym efektem współpracy tej dwójki był utwór off the table, zasilający dyskografię Ariany. Wpadł on na tracklistę jej najnowszego album Positions z 2020 roku. Tym razem artyści zaprezentowali się z mniej przebojowej strony, uderzając w spokojne nuty R&B.

Ariana Grande, The Weeknd – off the table

The Weeknd i Ariana Grande ponownie łączą siły w remixie utworu „Save Your Teras”

Przebojowości z pewnością nie zabrakło jednak w najnowszej współpracy tej dwójki. Kilka dni temu na instagramowych profilach obu artystów pojawił się bowiem teaser ich kolejnego wspólnego utworu, a jest nim remix do ostatniego singla The Weeknd z jego najnowszego, świetnego albumu After Hours Save Your Tears.

The Weeknd Ariana Grande Save Your Teras Remix
The Weeknd & Ariana Grande – „Save Your Teras (Remix)”, okładka singla

Plotki o ponownej współpracy Ariany Grande i The Weekend przy tym remixie krążyły już od dłuższego czasu, ale w końcu możemy go posłuchać! Sprawdźcie nową wersję przeboju kanadyjskiego artysty, w której oprócz niego słyszymy również właśnie Arianę! Nie przegapcie również teledysku, w którym Abel tworzy z ArianyLalkę Barbie!

The Weeknd & Ariana Grande – Save Your Tears (Remix), zobacz teledysk

Duet The Weeknd i Ariana Grande ponownie przejmą pierwsze miejsce list przebojów? Wszystko na to wskazuje! Ich nowy, wspólny utwór, czyli remix utworu Save Your Tears jest już dostępny! The Weeknda i Ariany Grande – niezawodny muzyczny team Artystyczne drogi The Weeknda i Ariany Grande przecinały się już niejednokrotnie. W 2014 roku ukazał się ich […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →