materiały prasowe

Robert Pattinson miał co grać. „The Batman” wśród najdłuższych filmów superbohaterskich w historii


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

The Batman zagości w kinach już wiosną tego roku. Według oficjalnych informacji Robert Pattinson, który wcielił się w rolę Bruce’a Wayne’a, wziął udział w jednym z najdłuższych filmów o superbohaterach w historii kina.

The Batman nie będzie krótkim filmem

Przez ostatnie miesiące krążyły pogłoski, że nadchodzący film Matta Reevesa, The Batman, będzie stosunkowo długi. Plotki zostały potwierdzone. Nadchodząca ekranizacja przygód Człowieka Nietoperza będzie trwała dwie godziny i pięćdziesiąt pięć minut. Tym samym The Batman będzie najdłuższym solowym filmie o Batmanie. Filmy Batman V Superman oraz Justice League siłą rzeczy się nie liczą.

Zobacz: Przetasowania w filmowym uniwersum DC. The Flash wymaże filmy Zacka Snydera?

Według powyższych informacji zbliżająca się historia Bruce’a Wayne’a zostanie jednocześnie drugim najdłuższym filmem o tematyce superbohaterskiej w historii kinematografii. Obraz z Robertem Pattinsonem w roli głównej uplasuje się tuż za produkcją wchodzącą w skład Marvel Cinematic Universe, czyli Avengers: Endgame z 2019 roku. Film braci Russo przebił wynik nadchodzącego Batmana o sześć minut.

Nadchodzący film, który wejdzie na ekrany kin 4 marca, skupi się na wcześniejszych dniach walki Bruce’a Wayne’a z przestępczością. Film jest pełen galerii łotrów Batmana, więc na pewno będzie skomplikowany. Paul Dano gra Człowieka-Zagadkę, seryjnego mordercę ściganego przez Batmana. Zoë Kravitz zagra Catwoman, a Colin Farrell pojawi się jako Pingwin.

– informuje The Hollywood Reporter.

The Batman – oficjalny zwiastun

Motyw muzyczny prosto z Gotham City

Oprócz informacji, jak długi będzie film, WarnerMedia opublikowała oficjalny motyw muzyczny. Wytwórnia WaterTower Music, wchodząca w skład WarnerMedia, wrzuciła utwór skomponowany przez Michaela Giacchino. To pierwsza z kompozycji, które ukazały się w Internecie. Na oficjalnym kanale wytwórni powstała playlista, która najpewniej będzie rozbudowywana w kolejnych tygodniach.

Michael Giacchino – The Batman

The Batman zagości w kinach już wiosną tego roku. Według oficjalnych informacji Robert Pattinson, który wcielił się w rolę Bruce’a Wayne’a, wziął udział w jednym z najdłuższych filmów o superbohaterach w historii kina. The Batman nie będzie krótkim filmem Przez ostatnie miesiące krążyły pogłoski, że nadchodzący film Matta Reevesa, The Batman, będzie stosunkowo długi. Plotki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →