fot. James Devaney/Gc Images/Getty Images

Teksański uniwersytet uhonorował Harry’ego Stylesa


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles od początku 2023 roku stanie się inspiracją dla studentów teksańskiego uniwersytetu. Wszystko to za sprawą przedmiotu o jego życiorysie.

Harry Styles inspiracją dla studentów

Texas State University wiosną przyszłego roku zaingeruje pierwsze zajęcia dotyczące Harry’ego Stylesa.

Przeczytaj także: Harry Styles i piżama party w klipie Late Night Talking

Harry Styles Late Night Talking
kadr z klipu Late Night Talking

Zajęcia będą prowadzone przez profesora nadzwyczajnego Louiego Deana Valencię. Jego kurs będzie nosił nazwę Harry Styles and the Cult of Celebrity: Identity, Internet and European Pop Culture (tłumacz. Harry Styles i wizerunek celebryty: Tożsamość, Internet i europejska popkultura) i będzie szeroko badał „kulturowy i polityczny rozwój współczesnego celebryty w odniesieniu do pytań na temat płci i seksualności, rasy, klasy, narodowości i globalizmu, mediów, mody, kultury fanów, kultury internetowej i konsumpcjonizmu”.

Jakie tematy poruszać będzie kurs?

Velancia przyznał, że były to właśnie tematy, z którymi najczęściej rozmawiał ze studentami przy okazji poruszania tematu muzyki Stylesa.

Nie potrafię powiedzieć, ile rozmów przeprowadziłem ze studentami w ciągu ostatnich dwóch lat, które zaczęły się od wspólnej miłości do muzyki Harry’ego, ale szybko przerodziły się w większe społeczne pytania dotyczące płci, seksualności, rasy, regulacji dostępu do broni, zrównoważonego rozwoju z powodu sztuki Harry’ego

– dodał wykładowca.

Kurs będzie bazować na dotychczasowym dorobku Stylesa, od jego pracy z One Direction po solowe nagrania, karierze aktorskiej czy sztuce, która zainspirowała muzyka, czyli np. pisarstwie Susan Sontag czy filozofii Alaina de Bottona

Profesor chce poprowadzić owe zajęcia, ponieważ ma nadzieje, że jego uczniowie zrozumieją fenomen wokalisty, który niezmiennie wytycza historyczną ścieżkę, i że będą zainspirowani „taką samą samoakceptacją i nieokiełznaną radością, jaką daje koncert Stylesa”.

Wyrażanie siebie i poczucie komfortu to duża część przesłania Harry’ego – wraz z traktowaniem ludzi z życzliwością. Wiele osób, w tym ja, czuje się, jakby z nim dorastało – więc istnieje istotne połączenie między nami, które na pewno można rozwijać w dobrym kierunku i to mam zamiar zrobić

– skwitował profesor.

Harry Styles od początku 2023 roku stanie się inspiracją dla studentów teksańskiego uniwersytetu. Wszystko to za sprawą przedmiotu o jego życiorysie. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Harry Styles inspiracją dla studentów Texas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →