Tak Brzmi Miasto 2020 – konferencja online startuje już w tym tygodniu


09 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Tak Brzmi Miasto nie poddaje się i przenosi swoje działania do sieci. Konferencja rusza już w ten weekend. Sprawdźcie, co Was czeka!

Przyszłość jest teraz. Tak Brzmi Miasto pokaże jak się z nią oswoić

PRZ_SZŁOŚĆ – to hasło przewodnie tegorocznej konferencji ludzi muzyki – Tak Brzmi Miasto. Hasło równie nieoczywiste, co obecna sytuacja branży muzycznej – niejasna i niepewna. Pusta luka to pomost łączący dwie epoki, który musieli w tym roku przekroczyć przedstawiciele sektora kultury, aby niespodziewanie znaleźć się w nieoczekiwanej przyszłości. Sami wybierzcie, gdzie Wy chcecie być – wciąż w przeszłości, czy już w przyszłości?

Tak Brzmi Miasto 2020

Tak Brzmi Miasto: PRZ»SZŁOŚĆ – konferencja ludzi muzyki

Jeśli zdecydujecie się iść z duchem czasu, ale nie do końca wiecie, jak odnaleźć się w nowych warunkach – udział w konferencji Tak Brzmi Miasto może okazać się bardzo pomocny. Czeka Was bowiem kilka dni pełnych spotkań z przedstawicielami różnych odsłon branży muzycznej – od organizatorów, przez managerów, po samych artystów i osoby związane z muzyką na wielu innych płaszczyznach. Eksperci podzielą się z uczestnikami swoim, często wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzą Was za rękę po pomoście prowadzącym do przyszłości, która już od jakiegoś czasu stała się teraźniejszością.

Wirtualne warsztaty i spotkania ukażą możliwości i konkretne narzędzia, których potrzebuje obecnie branża muzyczna – zarówno artysta, menedżer, jak i organizator imprez. Jeśli łamiecie sobie głowy nad tym, co dalej i zadajecie sobie pytania: “Jaka może być przyszłość? Jak przetrwać? Jak się rozwijać?”, a mimo to wciąż odbijacie się od ściany – konferencja Tak Brzmi Miasto jest właśnie dla Was!

Tak Brzmi Miasto 2020

Tak Brzmi Miasto przenosi się do sieci. Jak będzie wyglądała tegoroczna konferencja?

Nowe warunki dla branży muzycznej to również nowe warunki dla konferencji z wieloletnią tradycją, która po raz pierwszy przenosi się do sieci. Tak Brzmi Miasto rozpocznie się już 11 listopada specjalnym campem, którego najciekawszym punktem będą warsztaty Digital od A do Z. Podczas nich zaproszeni goście szczegółowo omówią działalność artystyczną w sieci, biorąc na tapetę takie platformy jak Facebook, Instagram, YouTube, Bandcamp, czy własne WWW.

Część konferencyjna rozpocznie się w sobotę i potrwa do niedzieli, a podczas niej będziecie mieli okazję wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych i wykładach, między innymi: Dywersyfikacja źródeł dochodu w muzyce – o których porozmawiają Smolik i Jakub Lewicki z Hańby, czy Kierunek 2021+, o czym opowiedzą Dino Lupelli z Music Innovation Hub, Jeff Thompson z Up-Convention, Robert Gajewski, który zawodowo reprezentuje Smolika czy Skubasa oraz Marcin Woźniak z Art-Synergy.

Specjaliści wspólnie z uczestnikami zastanowią się również Jak zadebiutować w 2021 roku?, jaka jest Rzeczywistość muzyki online oraz podsumują postulaty, które zostaną skierowane do instytucji centralnych podczas spotkania Pomóż nam mądrze. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również między innymi Meek, Oh Why?, Gabi Drzewiecka, Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Tomek Lipiński, Leszek Biolik, Bartosz Stawiarz (Wojtek Mazolewski), Paweł Hordejuk (Happysad), Daga Gregorowicz i wielu innych!

Tak Brzmi Miasto 2020
Tak Brzmi Miasto 2020

Konferencja Tak Brzmi Miasto 2020 – weź udział! Program, bilety

W tym roku, choć nie spotkamy się na konferencji w realu, organizatorzy przygotowali w zamian specjalne, indywidualne spotkania 1on1 z ludźmi z branży muzycznej. Pełen program konferencji Tak Brzmi Miasto 2020 znajdziecie tutaj. Bilety wciąż są dostępne, jednak ich ilość jest mocno ograniczona. Śpieszcie się!

Tak Brzmi Miasto 2020

Sprawdź jak wyglądała konferencja Tak Brzmi Miasto 2019 i przeczytaj naszą relację

Tak Brzmi Miasto nie poddaje się i przenosi swoje działania do sieci. Konferencja rusza już w ten weekend. Sprawdźcie, co Was czeka! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Przyszłość jest teraz. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →