fot. Natalia Bajek

Tak Brzmi Miasto 2022 – kilka słów o festiwalach


28 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tak Brzmi Miasto już od paru ładnych lat widnieje na eventowej mapie Polski. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą festiwale.

Tak Brzmi Miasto – pigułka wiedzy o branży muzycznej

Tak Brzmi Miasto to wydarzenie, które już od 2014 roku przyciąga przedstawicieli branży muzycznej: producentów, organizatorów wydarzeń i festiwali, pracowników firm fonograficznych, dziennikarzy muzycznych, menadżerów czy w końcu artystów. Od początku trwania Tak Brzmi Miasto uczestnicy mieli okazję czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 170 panelistów z 27 krajów w takich tematach jak: promocja, eksport muzyki za granicę, edukacja, finanse, ludzie czy szeroko rozumiana współpraca.

Podczas cyklicznego wydarzenia nie brakuje również koncertów. W ramach Tak Brzmi Miasto występowali już między innymi Disperse, Kraków Street Band, Patrick the Pan czy Zagi. Główną tematyką edycji 2021 byli ludzie, a skupiono się podczas niej na takich tematach jak sens tworzenia, wartość współpracy i istoty tworzenia więzi z publicznością oraz określenia, czy branża muzyczna jest fair w stosunku do artystów. Co czeka nas w tym roku?

Sprawdź także: Solo czy w grupie? Zaskakujące wyniki preferencji koncertowych mieszkańców USA

Tak Brzmi Miasto po raz kolejny w Krakowie

Tematyką Tak Brzmi Miasto 2022 będą festiwale.

Czym jest granie na żywo w 2022 roku? Wielka scena niezmiennie przyciąga, a występ na wymarzonym festiwalu jest celem w karierze wielu artystów. Jednak doświadczenia pandemii, sytuacja geopolityczna i ekonomiczna oraz postępujące zmiany klimatyczne sprawiają, że zarówno muzykom, jak i organizatorom coraz trudniej nawigować po festiwalowych mapach.

Tak Brzmi Miasto 2022 to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy myślą o graniu live albo chcą rozwinąć karierę koncertową swojego zespołu. Jesienią w Krakowie ożywimy festiwalowe kontakty i zrobimy restart branży muzyki „na żywo” po pandemicznym wyhamowaniu. Zgromadzimy w jednym miejscu muzyków, managerów, bookerów, road managerów, realizatorów i wszystkich związanych z branżą „live”. Połączymy debatę o teraźniejszości i przyszłości sektora koncertowego z ponadgatunkową giełdą festiwali, na której będzie można spotkać przedstawicieli najlepszych i najciekawszych wydarzeń z Polski i Europy

– piszą organizatorzy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-13 listopada. Klasycznie już, w Krakowie. Karnety w cenie 260 złotych są dostępne na stronie organizatora.

Tak Brzmi Miasto 2022 - kilka słów o festiwalach
fot. materiały promocyjne

Tak Brzmi Miasto już od paru ładnych lat widnieje na eventowej mapie Polski. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą festiwale. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tak Brzmi Miasto – pigułka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →