fot. Natalia Bajek

Tak Brzmi Miasto 2022 – kilka słów o festiwalach


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Tak Brzmi Miasto już od paru ładnych lat widnieje na eventowej mapie Polski. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą festiwale.

Tak Brzmi Miasto – pigułka wiedzy o branży muzycznej

Tak Brzmi Miasto to wydarzenie, które już od 2014 roku przyciąga przedstawicieli branży muzycznej: producentów, organizatorów wydarzeń i festiwali, pracowników firm fonograficznych, dziennikarzy muzycznych, menadżerów czy w końcu artystów. Od początku trwania Tak Brzmi Miasto uczestnicy mieli okazję czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 170 panelistów z 27 krajów w takich tematach jak: promocja, eksport muzyki za granicę, edukacja, finanse, ludzie czy szeroko rozumiana współpraca.

Podczas cyklicznego wydarzenia nie brakuje również koncertów. W ramach Tak Brzmi Miasto występowali już między innymi Disperse, Kraków Street Band, Patrick the Pan czy Zagi. Główną tematyką edycji 2021 byli ludzie, a skupiono się podczas niej na takich tematach jak sens tworzenia, wartość współpracy i istoty tworzenia więzi z publicznością oraz określenia, czy branża muzyczna jest fair w stosunku do artystów. Co czeka nas w tym roku?

Sprawdź także: Solo czy w grupie? Zaskakujące wyniki preferencji koncertowych mieszkańców USA

Tak Brzmi Miasto po raz kolejny w Krakowie

Tematyką Tak Brzmi Miasto 2022 będą festiwale.

Czym jest granie na żywo w 2022 roku? Wielka scena niezmiennie przyciąga, a występ na wymarzonym festiwalu jest celem w karierze wielu artystów. Jednak doświadczenia pandemii, sytuacja geopolityczna i ekonomiczna oraz postępujące zmiany klimatyczne sprawiają, że zarówno muzykom, jak i organizatorom coraz trudniej nawigować po festiwalowych mapach.

Tak Brzmi Miasto 2022 to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy myślą o graniu live albo chcą rozwinąć karierę koncertową swojego zespołu. Jesienią w Krakowie ożywimy festiwalowe kontakty i zrobimy restart branży muzyki „na żywo” po pandemicznym wyhamowaniu. Zgromadzimy w jednym miejscu muzyków, managerów, bookerów, road managerów, realizatorów i wszystkich związanych z branżą „live”. Połączymy debatę o teraźniejszości i przyszłości sektora koncertowego z ponadgatunkową giełdą festiwali, na której będzie można spotkać przedstawicieli najlepszych i najciekawszych wydarzeń z Polski i Europy

– piszą organizatorzy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-13 listopada. Klasycznie już, w Krakowie. Karnety w cenie 260 złotych są dostępne na stronie organizatora.

Tak Brzmi Miasto 2022 - kilka słów o festiwalach
fot. materiały promocyjne

Tak Brzmi Miasto już od paru ładnych lat widnieje na eventowej mapie Polski. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą festiwale. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Tak Brzmi […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →