Tak brzmi Toruń! Młodzi artyści łączą siły w utworze „Miasto”


10 października 2019

Podziel się newsem:

Już niedługo w Toruniu odbędzie się wyjątkowy, finałowy koncert projektu Tak Brzmi Miasto. Sprawdźcie szczegóły i posłuchajcie utworu, który promuje wydarzenie.

Tak Brzmi Miasto

Tak Brzmi Miasto to cykl warsztatów muzycznych oraz spotkań młodych, początkujących artystów i managerów z ludźmi, którzy w tej branży są już od lat i mają za sobą spore doświadczenie.

Podczas wykładów, które przez cały rok odbywały się w pięciu miastach – Toruniu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i Katowicach debiutujący muzycy dowiadywali się jak stawiać pierwsze kroki na scenie, a menagerowie – jak te sceny okiełznać i przygotować swoje zespoły do wejścia na rynek muzyczny.

tak brzmi miasto

Tak Brzmi Miasto – Toruń

Finałem spotkań w Toruniu będzie wyjątkowy koncert, który stworzyli uczestnicy projektu Tak Brzmi Miasto. Już 20 października spotkamy się w legendarnym klubie Od Nowa, gdzie będziemy celebrować świeżość, nowość i ambicje na polskiej scenie muzycznej.

Podczas koncertu wystąpią CORR, EDER, Tortilla, DrySkull, Roomieńce, Deathinition, Kwiatki, Roy Einar Dreng – Artist, Kępiste, Rupi i Dziwny Jarek, Aleksandra Krat, Żywłoga oraz Wilson_Wilson, a całość poprowadzi kultowy głos Radiowej Trójki – Piotr Stelmach.

To jednak nie wszystko, co czeka nas w ramach mini festiwalu Tak Brzmi Miasto w Toruniu. Dzień wcześniej, 19 października w kawiarni PERS odbędzie się interesujący panel dyskusyjny, podczas którego o kulisach branży muzycznej rozmawiać będą: Zbigniew Krzywański – członek zespołu Republika, Michał Wiraszko – lider grupy Muchy oraz Tomek Kemot Nowakowski – reprezentujący agencję muzyczną TBA Music.

tak brzmi miasto toruń

Zapowiada się naprawdę ciekawy weekend w Toruniu. Jeśli jednak wciąż nie jesteście przekonani – posłuchajcie utworu Miasto, który młodzi, toruńscy artyści stworzyli w ramach promocji koncertu Tak Brzmi Miasto.

Tak Brzmi Toruń – Miasto

Już niedługo w Toruniu odbędzie się wyjątkowy, finałowy koncert projektu Tak Brzmi Miasto. Sprawdźcie szczegóły i posłuchajcie utworu, który promuje wydarzenie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →