#StayTogether – największa kampania w historii polskiej muzyki


12 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polscy artyści ponownie solidaryzują się w obliczu pandemii COVID-19. Nadchodzi największa w historii muzyki kampania #StayTogether.

#StayTogetherOdpowiedzialni Razem, nowa kampania muzyczna polskich artystów

#StayTogetherOdpowiedzialni Razem to nowa muzyczna kampania społeczna, która zwraca uwagę na uważność i odpowiedzialność w czasach pandemii COVID-19. W stworzeniu i nagraniu piosenki wzięło udział niemal 80 wokalistów i instrumentalistów, co czyni z tego przedsięwzięcia największą kooperację muzyczną w historii polskiej muzyki rozrywkowej solowych artystów.

#StayTogether

#StayTogether – 80 artystów zaśpiewa w jednym utworze

Nigdy wcześniej tylu artystów, tworzących na co dzień bardzo odmienne gatunkowo rzeczy i często nawet nie znających się osobiście, nie współtworzyło jednego utworu. W singlu kampanii usłyszymy takie postaci, jak: Renata Przemyk, Natalia Grosiak, Marcin Wyrostek, SWIERNALIS, Andy Ninvalle, Baasch, Plastic, Frele, Paweł Izdebski, Ola Nizio, Michał Gashoo Gasz, Wojtek Gruszczyński, Bernard Maseli, DAGADANA, SIQ, cinemon, Francis Tuan, Jan Galach, IVO Kmiecik, Nastroje, Radek Bolewski, James Fordham, KASIA SKIBA i JA, Natalia Moskal, Agnieszka Łapka, Altra Volta, Kwiatki, Przemek Benbeneq Kuczyński, Jakub Jantos, Siostry Kępisty, Wowakin Trio, Monika Kowalczyk, Filip Kuczak, Roberto Zayco, The Party Is Over, Storo, Robert Szewczuga, Eliza A. Tkacz, Alexey Torgunakov oraz Wojtek Gruszczyński.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Remek Zawadzki – laureat nagrody Fryderyk, a piosenkę napisała KARO GLAZER, zwyciężczyni największego konkursu dla songwriterów na świecie – International Songwriting Competition w Nashville. Premiera singla, już 14 sierpnia!

#StayTogether – o solidarności artystów w trudnych czasach i odpowiedzialności społecznej każdego z nas

Piosenka powstawała w pierwszych tygodniach pandemii, w związku z czym artyści rejestrowali materiał w domach. Przy okazji nagrywali wideo, które jest zapisem chwil spędzonych w izolacji. Piosenka, poza zwracaniem uwagi na odpowiedzialność społeczną ma na celu pokazanie solidarności artystów w tych niepewnych dla nas czasach. Mimo trudnego tła, utwór ma pozytywne przesłanie, namawia do trzymania się razem pomimo nieodzowności bycia na odległość, oraz nakłania do odpowiedzialnych zachowań pomimo chęci bycia razem.

#StayTogether – patronat UNESCOWielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Utwór zostanie wydany pod patronatem UNESCO oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W pierwszych sekundach teledysku pojawi się sam Jurek Owsiak, a każde odtworzenie piosenki #StayTogether będzie generowało bezpośredni dochód dla WOŚP. Nie przegapcie!

Polscy artyści ponownie solidaryzują się w obliczu pandemii COVID-19. Nadchodzi największa w historii muzyki kampania #StayTogether. #StayTogether – Odpowiedzialni Razem, nowa kampania muzyczna polskich artystów #StayTogether – Odpowiedzialni Razem to nowa muzyczna kampania społeczna, która zwraca uwagę na uważność i odpowiedzialność w czasach pandemii COVID-19. W stworzeniu i nagraniu piosenki wzięło udział niemal 80 wokalistów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →