Festiwal My Name Is New powraca w nowej odsłonie. Sprawdź, kto zagra

Obserwuj nas na instagramie:

Debiutanci spod szyldu projektu My Name Is New tego lata ponownie zagrają w ramach festiwalu, ale w nieco odmienionej formule. Sprawdźcie szczegóły!

My Name Is New – wsparcie dla debiutantów od wytwórni Kayax

Projektu My Name Is New chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać, bo zdaje się, że na stałe wpisał się w działalność polskiej branży muzycznej. Od ponad roku, wytwórnia Kayax, przy pomocy tej inicjatywy wspiera debiutantów w stawianiu pierwszych kroków na profesjonalnym rynku muzycznym. Niektórym z nich udaje się podpisać kontrakt, inni zaliczają swoje pierwsze koncerty na największych polskich scenach, nawet tych festiwalowych.

Festiwal My Name Is New

Artyści My Name Is New zagrają koncerty w ramach festiwalu w Warszawie

Jeśli jesteście ciekawi, jakich artystów ma w swoich szeregach ten wyjątkowy projekt, już niedługo będziecie mieli okazję poznać ich osobiście! W lipcu wystartuje bowiem kolejna edycja letniego festiwalu My Name Is New.

Tym razem będzie on obejmował osiem koncertów, podczas których debiutanci reprezentujący najróżniejsze brzmienia zaprezentują się na scenie kultowego, warszawskiego klubu Stodoła. Pierwszy koncert odbędzie się już 17 lipca, a całość potrwa aż do września.

W line-upie artystów znaleźli się: Caville, PAULA ROMA, Funkasanki, Verø, Kwiatki, Soppel, sedguy oraz NOHONO. Wstęp na każdy z koncertów będzie darmowy. Sprawdźcie festiwalową rozpiskę i do zobaczenie w każdy wakacyjny piątek o godzinie 19:00 w Stodole!

  • 17 lipca – Caville
  • 24 lipca – PAULA ROMA
  • 31 lipca – Funkasanki
  • 7 sierpnia – Verø
  • 14 sierpnia – Kwiatki
  • 21 sierpnia – Dunayev//Soppel
  • 28 sierpnia – sedguy
  • 4 września – NOHONO
Festiwal My Name Is New

Debiutanci spod szyldu projektu My Name Is New tego lata ponownie zagrają w ramach festiwalu, ale w nieco odmienionej formule. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać My Name Is […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →