Tak Brzmi Miasto – koncert finałowy w Toruniu


17 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Uczestnicy projektu Tak Brzmi Miasto w Toruniu organizują wyjątkowy koncert finałowy w Klubie Od Nowa, który poprowadzi Piotr Stelmach. Sprawdźcie szczegóły!

Tak Brzmi Miasto

Tak Brzmi Miasto jest inicjatywą skierowaną do początkujących artystów, zespołów i managerów. To cykl spotkań, wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które pozwalają odnaleźć się młodym w branży i pokazują jak działa rynek, na który wkraczają.

tak brzmi miasto

Tak Brzmi Miasto w Toruniu – Koncert Finałowy

Uczestnicy projektu z Torunia postanowili na finał swoich spotkań zorganizować wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się 20 października w legendarnym, toruńskim Klubie Od Nowa.

Podczas koncertu, na dwóch scenach zagra trzynaście młodych zespołów z Torunia, Gdańska, a nawet Norwegii. Wśród nich znajdą się: CORR, EDER, Tortilla, DrySkull, Roomieńce, Deathinition, Kwiatki, Roy Einar, Dreng – Artist, Kępiste, Rupi i Dziwny Jarek, Aleksandra Krat, Żywłoga oraz Wilson_Wilson. Wydarzenie poprowadzi redaktor Radiowej Trójki – Piotr Stelmach.

Kwiatki – Nie Lubię Róż

W październiku w Toruniu, podczas koncertu Tak Brzmi Miasto czekać na Was inspiracje muzyczne z najróżniejszych gatunków muzycznych, ale również inne atrakcje takie jak strefa chilloutu z DJem, czy imprezy towarzyszące, o których organizatorzy poinformują w najbliższym czasie.

Zostań współtwórcą festiwalu Tak Brzmi Miasto!

Wstęp na wydarzenie będzie darmowy, jednak jego organizację możecie wesprzeć przez portal zrzutka.pl i jednocześnie zostać współtwórcą przedsięwzięcia. Zachęcamy to uczestniczenia w tak wyjątkowych inicjatywach!

Tak Brzmi Miasto Toruń

Uczestnicy projektu Tak Brzmi Miasto w Toruniu organizują wyjątkowy koncert finałowy w Klubie Od Nowa, który poprowadzi Piotr Stelmach. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Tak Brzmi Miasto Tak […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →