Fot. Wikimedia Commons/Itokyl

Taco Hemingway nawinie “Leci nowy Future” przed koncertem Future’a


15 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Taco Hemingway to kolejny artysta, który w sierpniu wystąpi na Main Stage podczas Kraków Live Festival 2022.

Taco Hemingway wraca do gry

Raper, po niesamowicie długiej jak na niego przerwie, oficjalnie wrócił do gry. W ubiegłą sobotę, 11 czerwca, w Poznaniu zakończyła się jego trasa koncertowa, obejmująca promocję trzech płyt: Pocztówki z WWA, lato ’19, Jarmarku oraz Europy. Artysta zagrał w dwunastu miastach w całej Polsce, a oprócz tego w sezonie pojawił się gościnnie na kilku gigach swoich kolegów po fachu, dołączając m.in. do Quebonafide, Dawida Podsiadło oraz Okiego.

Jakiś czas temu ogłoszono go jako jednego z artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Open’er Festival. Taco Hemingway po swej nieobecności z pewnością ucieszył tym swych fanów – w Kosakowie zagra 2 lipca, ostatniego dnia festiwalu – i to na Main Stage’u, poprzedzając koncerty Jessie Ware, The Killers czy My Chemical Brothers.

Na tym jednak festiwale, czy w ogóle lato z Taco, się nie zakończą. Raper zagra na głównej scenie również podczas Kraków Live Festival 2022.

Przeczytaj: Taco Hemingway w Łodzi: chylę czoła, panie Szcześniak [relacja]

Taco Hemingway Kraków Live Festival 2022
fot. materiały prasowe

Za daleko na Open’era? Jest jeszcze Kraków Live Festival 2022

Jeśli jeździcie na festiwale również dla polskich artystów, a do Gdyni wam nie po drodze, to spokojna głowa. Taco Hemingway zagra w tym sezonie również na południu Polski, co więcej, podczas Kraków Live Festival 2022. Raper wystąpi w stolicy Małopolski 19 czerwca, poprzedzający występ Future’a, o którym rapował na Pocztówce z WWA. Przypadek? Bardzo możliwe.

Daje to za to doskonałą okazję do cameo i szczerze trzymam kciuki, żeby amerykański raper wbił na scenę na “swojej” piosence. Na pewno byłoby co oglądać.

Taco Hemingway – LECI NOWY FUTURE (prod. 2K & Sergiusz)

Taco Hemingway to kolejny artysta, który w sierpniu wystąpi na Main Stage podczas Kraków Live Festival 2022. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Taco Hemingway wraca do gry Raper, po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →