fot. Kevin Winter / Getty Images

Rick Ross i Future przyjadą do Polski! Jeden z nich zagra w Warszawie, drugi w Krakowie


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Letnie koncerty w Polsce zasiliły kolejne gwiazdy amerykańskiego rapu. Do naszego kraju podczas zbliżających się wakacji przyjadą Future i Rick Ross.

To musi być sen? Niekoniecznie. Rick Ross zagra w Warszawie

Tegoroczny sezon koncertowy w Polsce gwarantuje bogatą ofertę występów międzynarodowych gwiazd rapu. Niedawno podczas Orange Warsaw Festival na scenie pojawili się Nas, Joey Bada$$ oraz Tyler, The Creator. Z kolei pod koniec maja polską publikę rozgrzał Denzel Curry. Wczoraj do listy amerykańskich nawijaczy, którzy wystąpią w Polsce, dołączyła kolejna dwójka, czyli Rick Ross i Future.

Zobacz: Orange Warsaw Festival 2022: śnieg w czerwcu i frytki z McDonalda na koncercie Tylera, The Creatora

Pierwszy z nich, właściciel Maybach Music Group, odwiedzi warszawski SEN przy ul. Wioślarskiej 6 30 lipca. Start imprezy zaplanowano na 18:00. Koncert autora Port Of Miami zorganizowano z okazji czwartych urodzin lokalu, w którym się odbędzie. Będzie to pierwszy polski występ Rozeya.

To będzie noc która przejdzie do historii polskiej sceny klubowej. Takich rzeczy w tym kraju jeszcze nie było.

– zapowiadają organizatorzy (pisownia oryginalna).

Rick Ross feat. Jazmine Sullivan, 21 Savage – Outlawz

Rick Ross w Warszawie, Future na Kraków Live Festival 2022

Prawie trzy tygodnie po występie rapera z Missisipi, do Polski przyleci Future. Autor kultowego Mask Off wystąpi podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival, która odbędzie się 19 i 20 sierpnia (piątek i sobota). Rapera zaproszono na piątkowy wieczór, który uświetni razem z Lewisem Capaldim i Mimi Webb. Dzień później wystąpią Halsey, Jan-rapowanie i Parcels. Impreza odbędzie się na Lotnisku Muzeum Lotnictwa Polskiego.

future kraków live festival 2022
Future wystąpi podczas Kraków Live Festival 2022, fot. materiały prasowe

Future – Mask Off

Letnie koncerty w Polsce zasiliły kolejne gwiazdy amerykańskiego rapu. Do naszego kraju podczas zbliżających się wakacji przyjadą Future i Rick Ross. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins To musi być […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →