materiały prasowe

Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Za pośrednictwem Twittera Quebonafide ogłosił, że wystawia na sprzedaż… swoją ksywkę. Sprawdź szczegóły i zobacz, czy Cię stać.

Quebonafide na sprzedaż

Quebonafide od kilku miesięcy jest niezwykle aktywny na swoim Twitterze. Sporo rzeczy, które można tam przeczytać jest typowym shitpostem, jednak nierzadko raper informuje tam naprawdę o swoich planach, jak chociażby o publikacji swojego pożegnalnego singla Refren trochę jak Lana Del Rey. Jak więc potraktować informację, że ksywka Quebonafide jest… na sprzedaż? Tak twierdzi sam raper, który w komentarzach zaczął otrzymywać kolejne oferty. O jakich kwotach mowa? A raczej jakich dobrach? Czteropak Harnasia, chrupki Maczugi, argentyński kaktus z filmu Chłopaki Nie Płaczą… to chyba dobry moment, żeby spróbować swoich sił i złożyć ofertę. A nuż to właśnie Wam się uda?

Post Twitterowy Quebonafide

Quebonafide – Refren trochę jak Lana Del Rey feat. maszaitsme prod. ka-meal

Refren trochę jak Lana Del Rey

Oficjalne pożegnanie

W oświadczeniu pod singlem Refren trochę jak Lana Del Rey Quebonafide przyznaje, że nie nagra już żadnego nowego utworu, a rzeczy, które będą się ukazywać w najbliższych miesiącach, zostały nagrane w przeciągu ostatnich dwóch lat. Zamierza także dalej uprawiać performance jako Jakub Grabowski, a także wystąpi podczas wciąż nieogłoszonego koncertu, który w teorii miał być zamknięciem trasy Psycho Relations. Raper sprzedał także część udziałów do swojej wytwórni QueQuality swojemu wspólnikowi Dawidowi Szynolowi, który i tak w dużym stopniu sprawował nad nią pieczę w ostatnich miesiącach. Wśród prywatnych planów na przyszłość Queba wymienił plany pójścia na studia biologiczne, a także rozwój jego marki matcha latte Miss Ti, która kilka miesięcy temu podbiła supermarkety Lidl.

Za pośrednictwem Twittera Quebonafide ogłosił, że wystawia na sprzedaż… swoją ksywkę. Sprawdź szczegóły i zobacz, czy Cię stać. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Quebonafide na sprzedaż Quebonafide od kilku miesięcy jest niezwykle […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →