Kadr z teledysku „Jan Paweł”

Pezet zrezygnował z koncertu w trakcie Dni Ursynowa


13 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Fani Pezeta mieli pełne prawo poczuć się rozczarowani w ubiegły weekend. Artysta miał zagrać koncert wspólnie z Onarem jako Płomień 81 podczas Dni Ursynowa, jednak… wyszedł na scenę i szybko z niej zniknął.

Co wydarzyło się podczas Dni Ursynowa?

To miało być bardzo mocne wydarzenie – w końcu Pezet pochodzi z Ursynowa i miał dać koncert podczas święta dzielnicy, która jest jego domem. Ponadto na scenie obok niego miał wystąpić Onar, a więc event zapowiadano jako gratkę dla fanów oldschoolowego polskiego hip-hopu. To już drugi koncert Płomienia 81 na Ursynowie – wcześniejszy odbył się na otwarciu Ursynowskiego Centrum Kultury Alternatywy, gdzie artyści dali z siebie wszystko, a fani byli bardzo zadowoleni, pomimo fatalnej pogody, która utrudniała raperom występ. Ten czerwcowy miał być jego lepszą wersją – tym razem pogoda dopisywała. Tymczasem… Pezet wyszedł przed publiczność, przywitał ją serdecznie, by po krótkiej chwili… zdenerwować się na coś i wyjść. Granie kontynuował Onar i część fanów twierdzi, że udało mu się samodzielnie uratować to wydarzenie, jednak przeważająca większość nie kryje swojego rozczarowania.

Management Pezeta krótko skomentował to zajście w rozmowie z magazynem Haloursynów.

Nie chcemy roztrząsać tej sprawy. Wystąpił pewien problem techniczny, który spowodował zejście Pezeta ze sceny. Przykro nam, ale takie rzeczy się zdarzają. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby publiczność na Ursynowie usłyszała Płomień’81 na żywo.

A Wy co sądzicie o całej tej sytuacji?

Przeczytaj także: Miszel wypuścił klip do utworu z Michałem Wiśniewskim na feacie. 1988 z mocnymi słowami krytyki

pezet
Pezet, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Pezet z pierwszym singlem z Muzyki Komercyjnej! Ruszyła przedsprzedaż płyty

Fani Pezeta mieli pełne prawo poczuć się rozczarowani w ubiegły weekend. Artysta miał zagrać koncert wspólnie z Onarem jako Płomień 81 podczas Dni Ursynowa, jednak… wyszedł na scenę i szybko z niej zniknął. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →