fot. @blvdsnap

Szymi Szyms zapowiada nowy album singlem z udziałem ZetHy i preorderem


18 października 2021

Podziel się newsem:

Szymi Szyms rozpoczął promocję drugiego albumu w QueQuality. Na kanale wytwórni pojawił się pierwszy singiel pt. Brzydkie z gościnnym udziałem ZetHy.

Zawodnik indahouse z drugą płytą

QueQuality rozpoczęło promocję drugiej płyty Szymiego Szymsa. Na oficjalnym kanale labelu opublikowano singiel Brzydkie promujący album o tym samym tytule. W utworze gościnnie wystąpił ZetHa, natomiast autorem bitu jest Cheez. Brzydkie wzbogacono o teledysk, za który odpowiedzialny jest Kacper Bartecki. Premierę zaplanowano na przełom 2021 i 2022 roku. Na razie QueQuality nie ujawniło więcej informacji.

Szymi Szyms feat. ZetHa – Brzydkie

Brzydkie Szymiego Szymsa dostępne w preorderze

Wraz z premierą teledysku w sklepie QueQuality rozpoczął się preorder najnowszej płyty Szymiego Szymsa. Płyta jest dostępna w pakiecie z debiutanckim Tokio Hotel oraz INDAMIXTAPE.

Zobacz: Tourbus powered by Tango z Szymim Szymsem

Słuchacze pragnący zaopatrzyć się wyłącznie w Brzydkie, mają również możliwość wybrania takiego wariantu. W sprzedaży dostępny jest preorder Deluxe, w którym oprócz płyty znajdzie się plakat w formie obrazu, bletki oraz dwie wlepki. W sklepie znaleźć można również wersję Premium box, a w niej – dwa bonusowe utwory, figurka, plakat, bletki oraz cztery wlepki. Oprócz płyty w sklepie pojawił się także oficjalny merch w postaci czapki, koszulki i bluzy z kapturem.

szymi szyms brzydkie
materiały promocyjne albumu Brzydkie

Szyms ponad rok po debiucie w QueQuality

Debiutancki album Szymsa ujrzał światło dzienne w czerwcu zeszłego roku. Tokio Hotel również wydano sumptem QueQuality. Wśród zaproszonych twórców znaleźli się chociażby Tymek, Przyłu oraz ekipa indahouse. Płyta składa się z dwunastu utworów. Wydawnictwo promowały takie single jak Z moim logiem, Tarantule czy Oxymoron.

Szymi Szyms – Oxymoron

Szymi Szyms rozpoczął promocję drugiego albumu w QueQuality. Na kanale wytwórni pojawił się pierwszy singiel pt. Brzydkie z gościnnym udziałem ZetHy. Zawodnik indahouse z drugą płytą QueQuality rozpoczęło promocję drugiej płyty Szymiego Szymsa. Na oficjalnym kanale labelu opublikowano singiel Brzydkie promujący album o tym samym tytule. W utworze gościnnie wystąpił ZetHa, natomiast autorem bitu jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →