404Media

Przyłu z kolejnym singlem z „Przyjaciele Czekają W Domu”


05 października 2021

Podziel się newsem:

Przyłu prezentuje piąty singiel ze swojej nadchodzącej płyty, z gościnnym udziałem Miszela. Sprawdź informacje o Przyjaciele Czekają W Domu.

Po dwóch albumach wypuszczonych w 2020 roku, Przyłu znacząco zwolnił tempo wydawnicze. Jednak Przyjaciele Czekają W Domu, jego trzeci studyjny album zbliża się wielkimi krokami. Już 15 października trafi na streamingi i półki sklepowe. Do tej pory płytę zapowiadają single: Kokpit, Schron, Kilimanjaro, Diabeł (na którym usłyszymy także RIP Scottiego) i udostępniony wczoraj Potencjał z gościnną zwrotką Miszela.

Przyłu jakiego jeszcze nie znacie

Potencjał to utwór, który poszerza nieco wachlarz stylistyk, w jakich do tej pory mogliśmy usłyszeć Przyła. Drillowa perkusja i nośne bengerowe refreny były dotychczas zdecydowanie domeną zaproszonego (jak widać nie bez powodu) na utwór Miszela.

Przyłu ft. Miszel – Potencjał

Przyłu – Przyjaciele Czekają W Domu deluxe wciąż do kupienia

Wciąż dostępny do kupienia jest preorder Przyjaciele Czekają W Domu, zawierający dodatkowo mixtape-niespodziankę, film dokumentalny i wlepki. Jak można przeczytać na stronie preorderu:

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej osobistych materiałów w dorobku artysty. Siłą tego krążka jest absolutna i nieskrępowana niczym autentyczność. Odważne obserwację i mocno życiowa treść podana w sposób wyjątkowo ekspresyjny to cechy charakterystyczne tej płyty.

QueQuality bardzo aktywne wydawniczo w tym roku

Przyłu to kolejny z reprezentantów QueQuality, które w tym roku jest bardzo aktywne na rynku wydawniczym. Oprócz Przyjaciele Czekają W Domu, sumptem tej wytwórni ukazały się także płyty Kosy (Organiczne Związki Liryczne), Filipka (Gambit), Zarzyckiego (Wehikuł), Osaki (Nindo), VBS-a (Lunapark) oraz dwa projekty od Miszela (W Stronę Światła, Eurotrap), a już w najbliższych miesiącach swoją premierę będzie miał Przemyślany Album Bobera.

Przyłu prezentuje piąty singiel ze swojej nadchodzącej płyty, z gościnnym udziałem Miszela. Sprawdź informacje o Przyjaciele Czekają W Domu. Po dwóch albumach wypuszczonych w 2020 roku, Przyłu znacząco zwolnił tempo wydawnicze. Jednak Przyjaciele Czekają W Domu, jego trzeci studyjny album zbliża się wielkimi krokami. Już 15 października trafi na streamingi i półki sklepowe. Do tej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →