fot. Maciej Malik

Przyłu z czwartym singlem. „Diabeł” z Rip Scottym już dostępny


20 września 2021

Podziel się newsem:

Przyłu i QueQuality kontynuują promocję nadchodzącego albumu pt. Przyjaciele czekają w domu. W czwartym singlu udzielił się gościnnie członek GUGU – Rip Scotty.

Przyłu z nowym singlem

Trzeci album Przyłuca pojawi się na rynku 1 października. Tego dnia premierę zaplanowali również Mata z Młodym Matczakiem i ReTo z W samo południe. Album Przyjaciele czekają w domu ma więc silną konkurencję. W niedzielę pojawił się kolejny singiel promujący wydawnictwo. Diabeł to wspólne dzieło Przyłuca i Rip Scottiego. Za muzykę odpowiedzialny jest Melonik.

Przyłu feat. Rip Scotty – Diabeł

Przyjaciele czekają w domu już w październiku

Wytwórnia zapewnia, że nadchodzący album Przyłuca to najbardziej osobisty materiał rapera do tej pory. W oficjalnym sklepie QueQuality cały czas dostępny jest preorder w wersji deluxe, w którego skład wchodzą: płyta Przyjaciele czekają w domu, mixtape niespodzianka, film dokumentalny oraz wlepki. Album można zamówić także w zestawie z poprzednimi płytami rapera: Homeless Boy i Juniper.

Zobacz: Bober także promuje nowy album

Przyjaciele Czekają w Domu to trzeci studyjny album Przyłuca. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej osobistych materiałów w dorobku artysty. Siłą tego krążka jest absolutna i nieskrępowana niczym autentyczność. Odważne obserwację i mocno życiowa treść podana w sposób wyjątkowo ekspresyjny to cechy charakterystyczne tej płyty. Za produkcje na albumie odpowiadają rodzimi producenci których obecność stanowi swoisty stempel jakości nowego wydawnictwa. Album swoim udziałem wsparło kilku gości, których pseudonimy na ten moment pozwolimy owiać małą tajemnicą.

Do tej pory pojawiły się cztery single promujące nadchodzący album rapera. Pod koniec lipca pojawił się Kokpit na bicie D3W. Kolejnym singlem był Schron z bitem od NoTime, a następnym Kilimanjaro na bicie Faded Dollars. Ostatni z wymienionych singli zdaje się być dla Przyłuca wyjątkowy, dlatego autor okrasił utwór komentarzem

– zapowiada wytwórnia.

Kiedyś chciałem zbawić cały świat. Pomóc wszystkim z ich problemami i demonami. Nie miałem pojęcia jak wiele potrzeba poświęceń i codziennej pracy dla dobra choćby jednej osoby. Na przykład dla siebie. Nie zbawię świata, ale mam głos. Skoro go mam to chcę to wykorzystać, żeby coś zmienić. Niektórzy tego głosu nie mają, więc nasz bunt i codzienną walkę przekazuję w tym numerze. Mam coś ważnego do powiedzenia.

Przyłu – Kilimanjaro

Przyłu i QueQuality kontynuują promocję nadchodzącego albumu pt. Przyjaciele czekają w domu. W czwartym singlu udzielił się gościnnie członek GUGU – Rip Scotty. Przyłu z nowym singlem Trzeci album Przyłuca pojawi się na rynku 1 października. Tego dnia premierę zaplanowali również Mata z Młodym Matczakiem i ReTo z W samo południe. Album Przyjaciele czekają w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →