Steez w końcu zapowiedział swój album producencki! Premiera jeszcze w tym roku


08 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Steez, czyli człowiek, który w swoim portfolio posiada jedne z najlepszych bitów w kraju, w końcu zapowiada album producencki. Premiera materiału odbędzie się jeszcze w tym roku!

Poszukiwacz zaginionych taśm

Niech nie zwiedzie Was ten tytuł. Nie jest to bowiem zapowiedź kolejnej części Indiany Jonesa, a długo wyczekiwanego albumu producenckiego od jednego z najlepszych producentów w naszym kraju, czyli Steeza.

Lost Tapes, bo tak nazywa się krążek bitmakera PRO8L3Mu, jest właściwie pierwszą z nowego cyklu wydawniczego labelu 2020. Ideą mini-cyklu ma być promocja różnych producentów, których na co dzień możemy kojarzyć ze współpracy z artystami wydających swoją muzykę w barwach 2020.

Na pierwszy ogień idzie oczywiście wspomniany materiał producencki Steeza, na którym znajdziemy aż 18 niepublikowanych do tej pory utworów. Patrząc na portfolio Steeza i jego zamiłowanie do produkcji rodem z lat 80. i 90., po pierwszym rozdaniu Lost Tapes możemy spodziewać się całkiem sporo inspiracji właśnie takim brzmieniem. Steez bardzo sprawnie łączy ze sobą nowoczesne patenty z 80’s-owym, synthwave’owymi motywami.

Ponadto, na SoundCloudzie producenta wylądował świetny remix jednego z utworów FKA Twigs. Instrumental do tego numery znajdziemy właśnie na Lost Tapes.

Premiera Lost Tapes 001 zapowiedziana jest na 22 grudnia. Natomiast preorder wydawnictwa dostępny był na stronie pro8l3m.pl. Napisałem w czasie przeszłym, ponieważ krążek wyprzedał się na pniu. Na szczęście w dniu premiery będzie także dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

REALITY CHECK i Block Party Mixtape

pro8l3m

To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów PRO8L3Mu. Już 12 grudnia za pośrednictwem aplikacji CANAL+ będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy koncert. Do tego, należy także pamiętać o zapowiedzianym na 26 lutego Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M. W sieci dostępny jest już pierwszy singiel zapowiadający nowy mixtape Oskara i Steeza.

PRO8L3M – Strange Days

Steez, czyli człowiek, który w swoim portfolio posiada jedne z najlepszych bitów w kraju, w końcu zapowiada album producencki. Premiera materiału odbędzie się jeszcze w tym roku! Poszukiwacz zaginionych taśm Niech nie zwiedzie Was ten tytuł. Nie jest to bowiem zapowiedź kolejnej części Indiany Jonesa, a długo wyczekiwanego albumu producenckiego od jednego z najlepszych producentów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

PRO8L3M wystąpi na Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
250 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.