PRO8L3M przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Bonusowy numer z „Art Brut 2” w nietypowej formie


20 listopada 2020

Podziel się newsem:

PRO8L3M po raz kolejny udowadnia, że lubi niekonwencjonalne rozwiązania. Tym razem Oskar i Steez zaprezentowali bonusowy numer z Art Brut 2, za pośrednictwem nakładki na Instagramie.

Reklama

Hołd dla mistrza

Oskar i Steez w związku ze zbliżającą się premierą winyla Art Brut 2, zaprezentowali wczoraj jedyny w swoim rodzaju instagramowy filtr AR. Elementy graficzne, które możemy dopasować między innymi do naszej twarzy, to oczywiście nawiązanie do okładki ostatniego albumu warszawskiego składu. Jednakże członkowie PRO8L3Mu zapowiadali, że to nie jedyna niespodzianka, którą przygotowali dla swoich fanów.

pro8l3m

Dziś dowiedzieliśmy się, że po skierowaniu aparatu na kod kreskowy, znajdujący się na pleckach fizycznego wydania Art Brut 2 naszym oczom i uszom ukaże się niepublikowany dotąd bonusowy numer.

Backstage, bo taki tytuł nosi bonus track, powstał na w oparciu o sample z utworu nieodżałowanego mistrza polskiej piosenki lat ’80 tych, Andrzeja Zauchy. Jest to zarówno hołd dla twórczości artysty, oraz remiensencja koncertów, których nam wszystkim tak bardzo brakuje.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle utwór trafi na platformy streamingowe. Bonus track obadać mogą tylko osoby, które nabyły Art Brut 2 na fizyku. A tych osób jest naprawdę całkiem sporo. Krążek sprzedał się bowiem w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy. Oznacza to, że otrzymał status Platynowej Płyty.

PRO8L3M - Art Brut 2
PRO8L3M – Art Brut 2 – okładka albumu

Co ciekawe, niedawno podobny zabieg zastosował Quebonafide. Raper z okazji otrzymania potrójnej platyny za Romantic Psycho, również przygotował dla swoich fanów filtr, który okładkę albumu zamieniał w wirtualny sklep.

PRO8L3M – Art Brut 2 – odsłuch albumu

Tak jak pisałem na wstępie, niebawem wystartuje sprzedaż winylowego wydania Art Brut 2. Ponadto, 26 lutego, swoją premierę będzie miał zapowiadany od kilu miesięcy Block Party Mixtape. Preorder możecie zamawiać na stronie pro8l3m.pl.


Backstage już ogólnodostępny! [AKTUALIZACJA]

Finalnie utwór trafił na wszystkie platformy streamingowe, a także na YouTube, gdzie okraszony został fantastycznym klipem, nagranym całkowicie w zwolnionym tempie. Natomiast, za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Maciek Adamczak. Musicie przyznać, że czuć klimat pierwszego Art Brut, którego tak bardzo brakowało na jego kontynuacji.

PRO8L3M – Backstage

PRO8L3M po raz kolejny udowadnia, że lubi niekonwencjonalne rozwiązania. Tym razem Oskar i Steez zaprezentowali bonusowy numer z Art Brut 2, za pośrednictwem nakładki na Instagramie. Hołd dla mistrza Oskar i Steez w związku ze zbliżającą się premierą winyla Art Brut 2, zaprezentowali wczoraj jedyny w swoim rodzaju instagramowy filtr AR. Elementy graficzne, które możemy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

PRO8L3M wystąpi na Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
250 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.