PRO8L3M przeprowadza REALITY CHECK! Wyjątkowy koncert już 12 grudnia


04 grudnia 2020

Podziel się newsem:

PRO8L3M i CANAL+ już niebawem przeprowadzą nam REALITY CHECK. Wyjątkowy koncert odbędzie się już 12 grudnia. Sprawdźcie, gdzie go obejrzeć.

Wyjście naprzeciw fanom dobrej muzyki

Jak wiadomo, przez pandemię koronawirusa nie było nam dane w pełni bawić się na trasach koncertowych, czy festiwalach muzycznych. Jednak namiastka koncertu możliwa jest dzięki koncertom online. Wiadomo, obejrzenie koncertu w telewizji, czy na ekranie laptopa, czy smartfona nie odda w pełni feelingu z uczestnictwa na żywo. Jednak lepsze to, niż nic.

Szczególnie, gdy chodzi o PRO8L3M. Oskar i Steez we współpracy z CANAL+ stworzyli i nagrali wyjątkowy koncert. Całość na ten moment owiana jest pewnego rodzaju tajemnicą, a nazwa wydarzenia – REALITY CHECK również nie zdradza zbyt wiele co do zawartości wydarzenia. Nie wiemy zatem, czy Panowie podczas koncertu zagrali utwory z wydanego w tym roku Art Brut 2, a może kawałki z nadchodzącego Block Party Mixtape. Odpowiedź na te pytanie poznamy już 12 grudnia

Zresztą fani PRO8L3Mu raczej nie są z tego powodu zaskoczeni. Zespół słynie bowiem z tego, że ich działalność jest owiana pewnego rodzaju enigmą.

PRO8L3M x CANAL + -REALITY CHECK – Gdzie obejrzeć?

pro8l3m
kadr z filmu

Tak jak pisałem wyżej, koncert odbędzie się już 12 grudnia. Jednak gdzie go obejrzeć? Przecież nie każdy z nas ma dostęp do kanałów z oferty CANAL+. Z ratunkiem na te obawy przychodzi strona internetowa stacji, dzięki której możemy obejrzeć nie tylko koncert PRO8L3Mu, ale także filmy, seriale, oraz niemalże wszystkie wydarzenia sportowe.


Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M kiedy premiera?

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M swoją premierę będzie miało dopiero 26 lutego 2021 roku. Jednak wydaje mi się, że dla zagorzałych fanów duetu czas oczekiwania na premierę nie będzie przeszkodą. Oprócz samego mixtape’u, w zestawie znajdziemy także klasyczny już zin, ze zdjęciami dokumentującymi pracę nad wydawnictwem. Mixtape możecie zamówić ze strony pro8l3m.pl.

PRO8L3M – Strange Days

Niedawno Oskar i Steez mieli dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę. Mowa oczywiście o filtrze AR na Instagramie, dzięki któremu posiadacze fizycznej wersji Art Brut 2, mogli premierowo posłuchać bonusowego utworu, który znajdzie się na winylowej wersji albumu. Finalnie kawałek oparty o sample z utworu nieodżałowanego mistrza polskiej piosenki lat ’80 tych, Andrzeja Zauchy trafił na YouTube. Numer wraz z klipem znajdziecie poniżej.

PRO8L3M – Backstage

Foto Główne – Piotr Kaczor

PRO8L3M i CANAL+ już niebawem przeprowadzą nam REALITY CHECK. Wyjątkowy koncert odbędzie się już 12 grudnia. Sprawdźcie, gdzie go obejrzeć. Wyjście naprzeciw fanom dobrej muzyki Jak wiadomo, przez pandemię koronawirusa nie było nam dane w pełni bawić się na trasach koncertowych, czy festiwalach muzycznych. Jednak namiastka koncertu możliwa jest dzięki koncertom online. Wiadomo, obejrzenie koncertu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

PRO8L3M wystąpi na Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
250 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.