Canal + startuje z platformą streamingową

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Canal + stworzyło swoją platformę VOD, w której oprócz filmów i seriali dostępne są także streamingi kilkudziesięciu stacji telewizyjnych.

Canal + VOD – konkurencja dla Netflixa i tradycyjnej telewizji

Platforma internetowa Canal + oferuje ponad 35 tysięcy pozycji obejmujących polskie i zagraniczne filmy, seriale, transmisje sportowe, dokumenty, programy publicystyczne i rozrywkowe oraz bajki dla dzieci. Oprócz tego, można za jej pomocą oglądać streaming 76 kodowanych programów telewizyjnych.

W ofercie serwisu dostępne są 4 pakiety:

  • Kids – 10 kanałów – 10 zł/miesiąc
  • Fun&Info – 40 kanałów – 40 zł/miesiąc
  • Film – 14 kanałów – 50 zł/miesiąc
  • Sport – 12 kanałów – 50 zł/miesiąc
Canal + VOD pakiety

Nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmów oraz seriali to dzisiaj standard serwisów VOD, ale jako widzowie nadal poszukujemy jakościowych programów informacyjnych, rozrywkowych czy sportowych emocji. Te nadal najłatwiej znajdziemy w telewizji, która nie zawsze była naszym pierwszym wyborem ze względu na bariery, takie jak np. długoterminowa umowa czy sztywna ramówka. Canal+ od dziś likwiduje te ograniczenia

Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w Canal+

Co oferuje Canal + VOD?

Pierwszy miesiąc korzystania z Canal + VOD jest darmowy i można w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Będzie można jej używać w przeglądarce internetowej, w aplikacji mobilnej w telefonach z systemem Android i iOS, oraz w telewizorach z Android TV i Apple TV.

Na jednym koncie można stworzyć do 10 profili użytkowników, natomiast jeden subskrybent może korzystać z platformy na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Wśród dodatkowych opcji oglądania znalazły się chociażby takie funkcje jak: pauzowanie, wznawianie i przewijanie programów na żywo, odtwarzanie programów telewizyjnych do 14 dni wstecz czy oglądanie 4 kanałów informacyjnych lub sportowych na jednym ekranie w tym samym czasie.

platforma canal + vod

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.