fot. Tinseltown/Shutterstock

Śniadanie ze Snoop Doggiem? Legenda rapu z własnymi płatkami


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Snoop Dogg rozszerza swoją działalność o kolejną gałąź. Tym razem raper sygnuje swoim nazwiskiem nową markę płatków śniadaniowych.

Snoop Dogg zaprasza do stołu

W ostatnim czasie Snoop Dogg rozwija się nie tylko jako muzyk. Raper prowadzi własną markę z marihuaną, przejął kontrolę nad Death Row Records oraz użyczył swojego wizerunku w popularnej grze komputerowej. W miniony weekend Master P poinformował, że Snoop Doggy Dogg planuje również rozwinąć swoje działania na rynku spożywczym. Niedługo w amerykańskich sklepach mają pojawić się płatki śniadaniowe Snoopy Loopz. Na razie nie wiadomo, ile będzie kosztować pudełko płatków oraz czy fani rapera z zagranicy będą mieli możliwość zamówić produkt online.

Zobacz: Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację”

Produkt promuje krótki film, w którym wybrzmiewa singiel Still a G thang z 1998 roku. Prezes No Limit Records zapewnia, że Snoop Loopz to „najsmaczniejsze płatki w grze”. Wystartowała również strona internetowa snooploopz.com, która wydaje się niedokończona.

Płatki pojawią się na półkach sklepowych dzięki firmie Broadus Foods, marce założonej przez Snoopa. Według informacji podanych na stronie produktu część z dochodów zostanie przeznaczona na rzecz organizacji charytatywnej Door of Hope, która walczy z bezdomnością.

Przeczytaj także: Snoop Dogg usunął klasyki wytwórni Death Row ze streamingów. Wiemy dlaczego

Bólu serca, jakim jest bezdomność, nie da się rozwiązać jedynie poprzez zapewnienie łóżka na noc, ciepłego posiłku i prysznica czy pomocy finansowej. Dzięki naszemu holistycznemu podejściu zajmujemy się podstawowymi przyczynami bezdomności, jednocześnie utrzymując rodziny razem. Słuchamy naszych rodzin, dajemy im głos, bronimy ich i dajemy narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces

– czytamy.

Snoop Dogg rozszerza swoją działalność o kolejną gałąź. Tym razem raper sygnuje swoim nazwiskiem nową markę płatków śniadaniowych. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →