fot. Tinseltown/Shutterstock

Śniadanie ze Snoop Doggiem? Legenda rapu z własnymi płatkami


16 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Snoop Dogg rozszerza swoją działalność o kolejną gałąź. Tym razem raper sygnuje swoim nazwiskiem nową markę płatków śniadaniowych.

Snoop Dogg zaprasza do stołu

W ostatnim czasie Snoop Dogg rozwija się nie tylko jako muzyk. Raper prowadzi własną markę z marihuaną, przejął kontrolę nad Death Row Records oraz użyczył swojego wizerunku w popularnej grze komputerowej. W miniony weekend Master P poinformował, że Snoop Doggy Dogg planuje również rozwinąć swoje działania na rynku spożywczym. Niedługo w amerykańskich sklepach mają pojawić się płatki śniadaniowe Snoopy Loopz. Na razie nie wiadomo, ile będzie kosztować pudełko płatków oraz czy fani rapera z zagranicy będą mieli możliwość zamówić produkt online.

Zobacz: Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: “To przez inflację”

Produkt promuje krótki film, w którym wybrzmiewa singiel Still a G thang z 1998 roku. Prezes No Limit Records zapewnia, że Snoop Loopz to “najsmaczniejsze płatki w grze”. Wystartowała również strona internetowa snooploopz.com, która wydaje się niedokończona.

Płatki pojawią się na półkach sklepowych dzięki firmie Broadus Foods, marce założonej przez Snoopa. Według informacji podanych na stronie produktu część z dochodów zostanie przeznaczona na rzecz organizacji charytatywnej Door of Hope, która walczy z bezdomnością.

Przeczytaj także: Snoop Dogg usunął klasyki wytwórni Death Row ze streamingów. Wiemy dlaczego

Bólu serca, jakim jest bezdomność, nie da się rozwiązać jedynie poprzez zapewnienie łóżka na noc, ciepłego posiłku i prysznica czy pomocy finansowej. Dzięki naszemu holistycznemu podejściu zajmujemy się podstawowymi przyczynami bezdomności, jednocześnie utrzymując rodziny razem. Słuchamy naszych rodzin, dajemy im głos, bronimy ich i dajemy narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces

– czytamy.

Snoop Dogg rozszerza swoją działalność o kolejną gałąź. Tym razem raper sygnuje swoim nazwiskiem nową markę płatków śniadaniowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Snoop Dogg zaprasza do stołu W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →