Śląski Rap Festival 2019 – posłuchajcie naszej playlisty


15 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przypominamy, że już 14 grudnia w katowickim Spodku odbędzie się 16. edycja Śląskiego Rap Festivalu. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną playlistę, na której znalazły się utwory wszystkich artystów, którzy wystąpią na katowickiej scenie.

Śląski Rap Festival 2019 – sprawdźcie, kto wystąpi

Organizatorzy w tym roku podzielili imprezę na cztery bloki. Zaczynamy na grubo, ponieważ w Katowicach swoje showcase’y zaprezentują najgorętsze ekipy na polskiej scenie hip-hopowej. Chodzi oczywiście o chillwagon (Borixon, Reto, Żabson, Kizo, Qry, Zetha) i reprezentantów SBM Label (Solar, Białas, BedoesJan – rapowanie, White, Beteo, Moli, Mata, Bracia Kacperczyk) oraz BOR CREW (Paluch, Gedz, Kobik, Joda).

Dla fanów solowych koncertów także coś się znajdzie. Materiały z najnowszych wydawnictw zaprezentują Kali oraz Tede, który do Katowic zaprosił Księcia Kapotę.

Na festiwalowiczów czekają też inne atrakcje. Tego wieczoru, na mniejszej Śląskiej Scenie swoje umiejętności pokażą zawodnicy na wolno, w kolejnej edycji bitwy freestylowej, a także zaproszeni goście. Całą imprezę poprowadzi DJ HWR.

śląski rap festival 2019 line-up

Śląski Rap Festival 2019 – playlista

Festiwal coraz bliżej, dlatego przygotowaliśmy specjalną playlistę z największymi hitami artystów, którzy wystąpią w katowickim Spodku, abyście mogli odpowiednio przygotować się do imprezy. Posłuchajcie:

Śląski Rap Festival 2019 – bilety

Jeżeli jeszcze nie macie biletów na 16. edycję katowickiego festiwalu, możecie je zakupić na stronie Biletomat.pl. Aktualnie w sprzedaży jest ostatnia, piąta pula wejściówek.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.