Śląski Rap Festival 2019 – sprawdźcie, kto wystąpi w katowickim Spodku


25 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

14 grudnia w Katowicach odbędzie się 16. edycja Śląski Rap Festival. W Spodku wystąpią czołowi przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej. Zobaczcie line-up.

14 grudnia w samym sercu Katowic, czyli w Spodku odbędzie się 16. edycja Śląski Rap Festival. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć na żywo najpopularniejszych przedstawicieli polskiego rapu. Sprawdźcie, jak prezentuje się skład festiwalu.

Śląski Rap Festival 2019 – line-up

Scenę Główną tegorocznej edycji opanują najmocniejsze ekipy rapowe w naszym kraju. Program festiwalowy podzielony został na cztery, specjalnie przygotowane na ten wyjątkowy wieczór bloki, w czasie których swoje dwugodzinne showcase’y zagrają CHILLWAGON (Borixon, Reto, Żabson, Kizo, Qry, Zetha) oraz SB MAFFIJA (Solar, Białas, Bedoes, Jan – rapowanie, White, Beteo, Moli, Mata, Bracia Kacperczyk).

Cztery autorskie koncerty zaserwuje śląskiej publiczności BOR CREW w składzie: Paluch, Gedz, Kobik, Joda.

Swoje najnowsze materiały zaprezentują śląskiej publiczności również Kali (Chudy chłopak) oraz Tede (Karmagedon) ze specjalnym gościnnym udziałem Księcia Kapoty. Imprezę tradycyjnie poprowadzi duet: Kamel & Dj Roka.

W trakcie festiwalu nie zabraknie także drugiej, mniejszej Śląskiej Sceny, której gospodarzem będzie Dj HWR (Grubo Krojone). Tego wieczoru, zaprezentują się gościnnie zaproszeni artyści (m. in. premierowy koncert projektu Silesian Boombap Błaszcza i Dj HWR-a) oraz freestyle’owcy w kolejnej edycji festiwalowej bitwy.

śląski rap festival 2019 line-up

Śląski Rap Festival 2019 – bilety

Bilety na 16. edycję katowickiego festiwalu rozchodzą się w ekspresowym tempie, dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Śląski Rap Festival 2019 - Katowice, Spodek | 14.12.2019

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.