Coraz silniejszy skład Śląski Rap Festival 2019!


01 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdźcie, kto dołączył do line up'u!

Już 19 stycznia 2019 w katowickim Spodku odbędzie się 15., jubileuszowa edycja Śląski Rap Festival, na którym wystąpią legendy amerykańskiego i polskiego hip hopu!

Przyszłoroczny festiwal odbędzie się pod hasłem WE LOVE HIP HOP podsumowując jednocześnie 45 lat Hip Hopu na świecie. Na imprezie zagrają M.O.P i Das EFX, polską scenę reprezentować będą największe nazwy polskiego rapu, m.in. KĘKĘ GRUBSON ZIPERA oraz POKAHONTAZ.

Teraz do line up’u dołącza dwóch kolejnych zawodników – na Śląski Rap Festival 2019 wystąpią również PEZET i TEDE. Organizatorzy zapowiadają jeszcze dwa zacne ogłoszenia, zachęcając do typowania zaproszonych raperów. Macie jakieś przeczucia?

Ponadto na Śląski Rap Festival 2019 pojawią się najbardziej znani DJe w Polsce – Dj Decks, Dj 600 V, Dj Twister, Dj Kostek, Dj Deszczu Strugi, Dj Taek, Dj Simo, Dj Biskup. Impreza odbędzie się 19 stycznia 2019 w katowickim Spodku, a wlotki znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.