Legendy Amerykańskiego Rapu na 15. Edycji Śląski Rap Festival!


29 października 2018

Podziel się newsem:

Jeśli kochasz HIP HOP, nie może Cię tego wieczoru zabraknąć w Katowicach.

Co powiecie na rozpoczęcie 2019 roku z najlepszym hip hopem? 19 stycznia 2019 w katowickim Spodku odbędzie się 15., jubileuszowa edycja Śląski Rap Festival, na którym wystąpią legendy amerykańskiego i polskiego hip hopu!

Przyszłoroczny festiwal odbędzie się pod hasłem WE LOVE HIP HOP podsumowując jednocześnie 45 lat Hip Hopu na świecie.

Kto zagra na Śląski Rap Festival 2019? Jedyny koncert w Poslce zagrają M.O.P i Das EFX, polską scenę reprezentować będą największe nazwy polskiego rapu, m.in. KĘKĘ GRUBSON ZIPERA oraz POKAHONTAZ, a na scenie #tojesthiphop pojawią się najbardziej znani DJe w Polsce – Dj Decks, Dj 600 V, Dj Twister, Dj Kostek, Dj Deszczu Strugi, Dj Taek, Dj Simo, Dj Biskup.

Oczywiście czekają nas jeszcze kolejne ogłoszenia. :)

Poza wyjątkowym line upem, z okazji jubileuszu na Śląski Rap Festival 2019, możecie też liczyć na 2 odrębne, tematyczne sceny, bitwy wolnostylowe, pokazy filmów oraz panel dyskusyjny ze znamienitymi gośćmi na temat 45 letniej ewolucji Hip Hopu.

Będzie się działo, więc czym prędzej łapcie wlotki na Śląski Rap Festival 2019 na Biletomat.pl!

Jeśli kochasz HIP HOP, nie może Cię tego wieczoru zabraknąć w Katowicach. Co powiecie na rozpoczęcie 2019 roku z najlepszym hip hopem? 19 stycznia 2019 w katowickim Spodku odbędzie się 15., jubileuszowa edycja Śląski Rap Festival, na którym wystąpią legendy amerykańskiego i polskiego hip hopu! Przyszłoroczny festiwal odbędzie się pod hasłem WE LOVE HIP HOP podsumowując jednocześnie 45 lat […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.